Житель Новомосковська незаконно виготовляв та розповсюджував алкогольну продукцію

Співробітники ГУ ДФС у Дніпропетровській області в рамках операції «СПИРТ» припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення лікеро-горілчаних виробів. Діяльність цеху з виробництва фальсифікованих алкогольних виробів, виготовлених з недоброякісної сировини, організував раніше не засуджений мешканець м.Новомосковська, який у поміч собі залучив ще двох осіб.

Фігуранти справи розгорнули свій протиправний бізнес у гаражах та приватному домоволодінні.  Задіяне обладнання дозволяло виготовляти «сурогат» у масштабних обсягах.

За допомогою системи змішування, фільтрації та розливу «кустарним» засобом зловмисники здійснювали фасування фальсифікату у пляшки. У подальшому лікеро-горілчані вироби розливались та фасувались у пластикову тару, без будь-яких логотипів, а вже пляшки, в свою чергу, пакувалися у картонні коробки (Bag-in-box) об’ємом 10 літрів, а також у тетропаки, імітовані під відомі іноземні бренди «Absolut», «Jezin», «Metaxa» та інші.

Комплектуючі для пакування та спирт для виготовлення фальсифікату зловмисники купували через Інтернет.

Реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась через роздрібну мережу магазинів м. Дніпра, а також за допомогою торгівельних майданчиків Інтернет - мережі.

Крім незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів, слідством також було встановлено й факт реалізації даною групою осіб елітної горілчаної продукції контрабандного походження.

За результатами дев’яти проведених санкціонованих обшуків, правоохоронці встановили беззаперечні факти скоєння злочину, а також виявили та вилучили товарно-матеріальні цінності і устаткування на загальну суму 1 млн. 755 тис. грн.

Вилучені з незаконного обігу підакцизні товари до рішення суду будуть знаходитись під цілодобовою охороною у спеціалізованому ліцензійному складі, який внесено до Єдиного реєстру місць зберігання оптових партій підакцизних товарів. Наразі готується клопотання до прокуратури та суду про блокування сайтів, що  були задіяні у реалізації «сурогату».  Слідство триває.       Нагадаємо, з 1 лютого в Україні триває операція «Спирт».

 

Прес-служба Державної фіскальної служби України