Жителька Новомосковська увійшла до книги рекордів України

Керівник гуртка Центру позашкільної роботи (петриківського розпису), Головко Марина Михайлівна, увійшла до книги рекордів України, як майстриня з миколаївського розпису. 8 лютого 2021 року до Центру позашкільної роботи завітали журналісти 34 каналу м. Дніпро. Спілкування з журналістами та майстер – клас стали яскравою подією як для керівника гуртка, так і для її вихованок, юних майстринь, що теж захоплюються миколаївським розписом.

Марина Михайлівна провела покроковий майстер – клас з миколаївського розпису, діти на відкритому створювали композиції за власним задумом, для глядачів телеканалу було висвітлено також основні особливості та характерні риси миколаївського розпису, як декоративно-орнаментального розпису хатніх скринь Нижнього Присамаря.

Художня та культурологічна цінність миколаївського розпису з роками тільки зростає. Бо саме поєднання глибинного символізму елементів та кольорів цього аутентичного народного розпису з сучасними творчими тенденціями якомога більше відповідає творчим потребам та запиту молодого покоління, що прагне створювати нащось нове, ґрунтуючись при цьому на духовній спадщині свого народу.