Діти-сироти з Новомосковщини отримали обласні стипендії

Щороку діти, які зростають без батьківської опіуи, отримують обласні стипендії. У 2019 році таку разову грошову допомогу присвоїли 120 хлопчикам та дівчаткам, які мають успіхи в навчанні. Серед нагороджених є і юні вундеркінди з Новомосковщини.

Вже дев`ятнадцять років поспіль за досягнення у навчанні ОДА Дніпропетровщини нагороджує розумних та активних дітей. Школярам з 5 по 11 класи та студентам регіону вручають квіти, пам’ятні подарунки та грошову винагороду за те, що весь рік старанно вчились, отримували найвищі оцінки та брали активну участь у громадському житті.

Цьогоріч грошову стипендію від облдержадміністрації отримали 120 хлопців та дівчат з різних куточків області. Усі вони – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Вже всьоме отримала стипендію від облдержадміністрації і школярка з Новомосковського району Юлія Шерстньова.

Дівчина каже, що ніякого секрету немає. Просто Юля дуже  любить навчатися, приділяє урокам багато часу. За словами дівчини, їй неодноразово доводилось проводити безсонні ночі, аби якнайкраще підготуватись до занять та досягти гарних результатів. «Ця стипендія стимулює навчатися ще краще», - зізнається стипендіатка Юлія Шерстньова.

Зазначимо, що в цьому році  розмір винагороди збільшили до  3,5 тис грн.

 

За матеріалами ДніпроОДА

Комментарии