До уваги новомосковських абітурієнтів – реєстрацію на ЗНО2019 розпочато

5 лютого стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до 25 березня. Один абітурієнт може скласти тестування максимум із чотирьох предметів. Про це сповістили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Тестування відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Щонайменше треба обрати три. Обов’язковими є українська мова і література (частина з української мови), а також математика або історія України. Ще один предмет – із переліку: математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мова», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Реєстрація триватиме до 25 березня. За допомогою спеціального сервісу треба створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і надіслати його до регіонального центру оцінювання якості освіти.

До 30 квітня зареєстровані абітурієнти мають завантажити зі своїх особистих кабінетів запрошення-перепустки. У них будуть указані час і місце тестування.

«АТОвці та переселенці, які не встигнуть зареєструватися в основний період, зможуть зробити це до 20 травня. Вони писатимуть тести під час додаткової сесії», – уточнили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Основна сесія ЗНО відбуватиметься з 21 травня до 13 червня. Додаткова – із 26 червня до 12 липня.

Комментарии