До уваги мешканців Новомосковська!

Управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації повідомляє про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення!

 

Управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації повідомляє про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів, які зареєстровані в Новомосковському районі для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу, який проводиться на території Новомосковського району Дніпропетровської області”.

 

Зміст матеріалів винесених на обговорення: проект розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів, які зареєстровані в Новомосковському районі для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу, який проводиться на території Новомосковського району Дніпропетровської області”.

 

Варіанти вирішення питання: вивчення думки громадськості щодо змісту Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів, які зареєстровані в Новомосковському районі для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу, який проводиться на території Новомосковського району Дніпропетровської області”.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься питання: інститути громадянського суспільства соціального спрямування.

 

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: створення системного діалогу з громадськістю, підвищення якості виконання Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів, які зареєстровані в Новомосковському районі для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу, який проводиться на території Новомосковського району Дніпропетровської області”.

 

Порядок участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін: Інформування через оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації інформації про строк, місце, час заходів.

 

Поштова та електронна адреси, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень: вул. Гетьманська, 12, м. Новомосковськ, 51200, управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації, ел. пошта: 1226uszn@ukr.net.

Письмові пропозиції та зауваження подаються до 11.03.2019 на фірмовому бланку у письмовій формі за підписом уповноваженої особи.

 

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення:каб. 106, вул. Гетьманська, 12, м. Новомосковськ, 51200, тел: (05693) 7 10 50.

 

Відповідальна особа – Половинка Вікторія Анатоліївна – заступник начальника управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації.

 

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: через два тижні після закінчення громадського обговорення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Комментарии