До Міжнародного Дня захисту дітей хлібокомбінат №11 проводить конкурс «Діти про хліб»

До «Міжнародного Дня захисту дітей», для жителів міста Новомосковська та району, «Дніпровський хлібокомбінат №11» проводить конкурс «Діти про хліб».

Теми конкурсу:
«Нам всім потрібен хліб»;
«Хліб усьому голова»;
«Дари українського поля».

Умови конкурсу:
1. Ваша дитинка має своїми рученятками зробити дитячу підробку на будь яку тему вказану вище (це може бути малюнок, аплікація, ліпка одним словом будь що, що нафантазує малюк на встановлену тему ).
2. Даний виріб слід сфотографувати разом з дитиною, (так щоб «шедевр» було добре видно) та прислати фото на Viber тел. 096-658-45-21 або за електронною адресою k.fomenkohleb11@gmail.com.
3. Під фото обов’язково вказати Ім’я, Прізвище, рік народження дитини та місце проживання дитини, за бажанням коротенький опис про Вашого малюка, чим захоплюється та чим подобається займатися.
4. Ваші фото будуть завантажені на сторінку Дніпровського хлібокомбіната №11 у соціальних мережах Facebook та Instagram (орієнтири для пошуку: https://www. facebook.com/Днепровскийхлебокомбинат 11https://www.instagram.com/hlebokombinat_11).
5. Переможцем стане той малюк за якого буде віддано більше голосів в сумі на двох соціальних мережах. Активно ставимо

РОЗІГРУЄТЬСЯ ТРИ ПРИЗОВИХ МІСЦЯ:
I - МІСЦЕ ПРИЗОВИЙ ФОНД 1000 ГРН.
II - МІСЦЕ ПРИЗОВИЙ ФОНД 500 ГРН.
III - МІСЦЕ ПРИЗОВИЙ ФОНД 300 ГРН.

НАШІ ЛЮБІ ШАНОВНІ ДРУЗІ ТА МЕШКАНЦІ НОВОМОСКОВСКА НЕ УПУСТІТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПОРАДУВАТИ СВОГО МАЛЮКА!!!!! ПРИЙМАЙТЕ АКТИВНО УЧАТЬ У КОНКУРСІ!

Конкурс буде тривати з 22.05.2019р. до 30.05.2019р. Результати будуть підбиті та оприлюднені 31.05.2019р. Свої призи переможці зможуть отримати 03.06.2019 р.

 

Комментарии