Для учнів ліцею “Самара” провели зустріч в рамках проекту “Професія поряд”

6 лютого 2019 року в рамках проекту «Професія поряд» відбулась зустріч школярів 10-х класів Новомосковського міського ліцею «Самара» та представників навчального закладу НГУ «Дніпровська політехніка» в форматі Skypе - зв’язку. Учні мали можливість отримати загальну інформацію про навчальний заклад, про умови вступу, познайомитись з сайтом НГУ «Дніпровська політехніка» в Інтернет - ресурсі, були запрошені на дні відкритих дверей, які відбудуться найближчим часом.

Представники різних кафедр, спілкуючись з учнями, презентували власний напрямок навчання. Особливість отримання технічної освіти та інженерної професії охарактеризував представник кафедри машинобудування механіко-машинобудівного факультету. Технічна професія, інженерна освіта завжди користується попитом на великих промислових підприємствах країни.

Є можливість навчатись в НГУ «Дніпровська політехніка» і тим школярам , які надають перевагу гуманітарним дисциплінам. Представник кафедри історії та політичної теорії кафедри юридичного факультету розповідав про гарні можливості, які надає гуманітарне навчання в НГУ «Дніпровська політехніка». Важливими для випускників є також перспективи підвищення свого рівня іноземної мови в мовному центрі закладу, перспективи отримання освіти за кордоном, завдяки одній з поширених програм обміну, подальше працевлаштування студентів не тільки на рівні країни, але й на міжнародному рівні також.

На актуальності власної спеціалізації наголосили і представники кафедри маркетингу фінансово - економічного факультету. На кафедрі підготовка студентів проводиться з декількох напрямків, таких як «рекламний менеджмент», «міжнародний маркетинг» і інші. Це перш за все, як було наголошено, підготовка майбутніх керівників торговельних, консалтингових та аудиторських фірм та їх підрозділів. Під час навчання є можливість прийняти участь у великій кількості міжнародних програм, отримати додаткову освіту.

Учні також отримали інформацію про одну з нових спеціальностей закладу «Промислова естетка та сертифікація виробничого обладнання», яку можна опанувати, навчаючись на кафедрі «Основи конструювання механізмів та машин» механіко –машинобудівельного факультету. Ця спеціалізація поєднує техніку та творчість. Випускники можуть претендувати на посади інженера з сертифікації та дизайну машин, промислового дизайнера, мультимедійного дизайнера, дизайнера інтерфейсу та інженера з ремонту, монтажу та сертифікації виробничого обладнання.

Професії, які надає НГУ «Дніпровська політехніка» - сучасні та актуальні. Маємо надію, що отримана майбутніми випускниками інформація допоможе їм визначитись у великому світі професій та стати надалі успішними спеціалістами!

Комментарии