Для новомосковських школярів провели КВЕСТ «Я-PROFI»

КВЕСТ «Я-PROFI» має на меті профорієнтацію учнівської молоді та підвищення рівня її інформованості. В рамках КВЕСТу декілька раз зустрічались спеціалісти центру зайнятості та учні 9 класу школи №2 м. Новомосковська.

Під час проходження «КВЕСТу» діти отримали багато інформації про професію «сестра медична». Вони мали можливість познайомитись з роботою різного медичного персоналу, оцінити мужність та щоденну самовідданість працівників медичної сфери. 1 лютого 2019 року в рамках КВЕСТу , як четвертий етап КВЕСТУ «PROFIПЛАН”, відбувся інтелектуально-ігровий захід «Крок до майбутньої професії».

Фахівець з профорієнтації Новомосковського міськрайоного центру зайнятості Пасішна Ірина розпочала захід з розповіді про історію цієї професії, її роль у минулому.

Далі діти були об’єднані в п’ять команд. Кожна з команд отримала власне завдання. Школярі відновлювали частини професіограми даної професії, мали можливість озвучити стереотипи відносно такої професії, як сестра медична, розмірковували про важливість цієї професії для людини та суспільства, мріяли, який вигляд буде мати професія сестри медичної через 100-200 років.

Далі учням запропонували поміркувати над актуальністю професії сьогодні. Які професії ми обираємо? Що таке актуальна професія? Шляхом мозкового штурму діти записали помилки при виборі професії. Після цього команди отримали ряд ситуаційних завдань, які повинні були вирішити. Школярі виконали завдання на відмінно.

В кінці уроку учні мали можливість висловити думку, що до участі в заході, вибору професії та майбутнього працевлаштування. Професія «сестри медичної» дуже здивувала школярів різноплановим характером роботи, відповідальністю та уважністю. Світ професій – як виявилось - безмежний та різноманітний. Бажаємо вам успіху, майбутні випускники у правильному виборі власного шляху!

Комментарии