Для жителів Новомосковщиини організують патріотичні тури

На Дніпропетровщині проходять патріотичні тури. Їх організовують містами і селами регіону Дніпропетровська облдержадміністрація разом із Музеєм АТО. За словами начальника управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталії Шуліки найближчі патріотичні тури пройдуть для жителів Новомосковщини.

«З патріотичними турами вже побували у Софіївці, Верхньодніпровську, Магдалинівці, Синельниковому, Солоному, Першотравенську, Петропавлівці, Юр’ївці. Під час поїздок «накатали» вже понад 5 тис кілометрів. Тепер нас чекають у Кам’янському і Новомосковську», – зазначила Наталія Шуліка.

Подивитися фільм «Шляхами героїв» та послухати бардівські композиції учасника фесту «Пісні, народжені в АТО» приходять сотні школярів, студентів, АТОвців та їхніх рідних. Власні композиції виконує бард – учасник фесту «Пісні, народжені в АТО» Сергій Бойко.

«Маємо вже декілька вдалих проектів з патріотичного виховання молоді. Для школярів організовуємо екскурсії «Шляхами героїв». У різних куточках області влаштовуємо виїзні експозиції Музею АТО. Започаткували і патріотичні тури. До зустрічей у містах і селах долучається місцева молодь. Приходять і АТОвці з родинами», – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Долучитися до патріотичних турів можна за телефоном 066 100 29 80.

Комментарии