День відкритих дверей пройшов у Новомосковському аграрному коледжі

27 березня  у Новомосковському коледжі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету відбувся День відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти зі своїми батьками мали можливість поспілкуватися із заст. директора з навчальної роботи Нехаєвою Т.О., заст.директора з виховної роботи Кравченко Е.В.,  зав.ветеринарним відділенням Приходько О.Г.  Голова приймальної комісії Головченко Т.В. розповіла про правила прийому до нашого навчального закладу.

Для кращого уявлення про майбутню професію гостям були представлені презентації технологічного та ветеринарного відділень. На фото були висвітлені  спортивно-масові та патріотичні заходи, конкурси, відкриті навчальні заняття, засідання гуртків, заходи декади циклової комісії, предметні олімпіади, конференції, тематичні виховні години, досягнення колективу коледжу, святкові заходи, виставки, робота студентської Ради самоврядування, доброчинні  акції колективу та можливість стажування студентів за кордоном. Також гості мали можливість відвідати музей коледжу.