Два Новомосковських спортивних клуба привезли додому чимало нагород з турнірів по карате

14 березня 2021 року в м. Запоріжжя відбулись одразу два турніри з карате: Всеукраїнські змагання з Кіокушин карате «Запорізька Січ» серед дітей від 6 років, юнаків і дівчат, чоловіків і жінок в розділі «куміте» та «ката», а також Відкритий  кубок клубу «Сінгітай» з кіокушин-карате. Новомосковськ на змаганнях представляли два спортивних клуба СПК «Русичі» та Sentoki Club.

У підсумку за результатами змагань вихованці СК Sentoki Club на Всеукраїнському чемпіонаті «Запорізька Січ» зайняли наступні призові місця:

- Заболотний Владислав -1 місце;

- Хобот Ігор -1 місце;

- Сидоренко Діана - 1 місце;

- Заболотний Максим -2 місце;

- Гаврилюк Ліза – 3 місце;

- Перепечкіна Софія -3 місце.

«Велике спасибі нашим каратека за самовіддачу. Спасибі нашому шихану Звіздун Івану Степановичу за підготовку. Дякую організаторам турніру за запрошення і організацію турніру. Осу!», - зазначила адміністрація СК Sentoki Club у Фейсбук.

Крім того, вихованці спортивно-патріотичного клубу «Русичі»  з міста Новомосковськ взяли штурмом одразу два турніри з контактного карате в м. Запоріжжя.

Завдяки злагодженій та дружній роботі тренерского складу клубу «Русичі» Українська федерація Кіокушин Будо карате Кенбукай була представлена на Відкритому Кубку клубу «Сінгітай» (29 спортсменів) і на Відкритому всеукраїнському турнірі «Запорізька Січ» (4 спортсмени).

У підсумку наші земляки завоювали на двох турнірах:

- 13 золотих нагород;

- 7 срібних нагород;

- 8 бронзових нагород.

«Невпинно продовжуємо роботу над вдосконаленням сильних сторін і позбавлення слабкостей. Крокуємо разом до нових звершень!», - написав у Фейсбук один із тренерів та керівник СПК «Русичі» Максим Заблуда.