Гирьовики з Новомосковщини завоювали перше місце на V Всеукраїнському відкритому турнірі

11 травня у спорткомплексі ПАТ «Мотор Січ» (м. Запоріжжя) відбувся V Всеукраїнський відкритий турнір з гирьового спорту на Кубок апостола Андрія Первозванного Запорізької єпархії УПЦ серед школярів та юнаків, куди з задоволенням приїжджають юні гирьовики з усієї держави. Участь у даному турнірі брали й спортсмени з Новомосковщини.

Цьогоріч на турнір прибули представники Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Хмельницької і Запорізької областей (всього – 138 учасників, 15 команд).

Вже за попередньою розминкою перед стартом стало зрозуміло, що юні атлети ФСК «Камелот» з с. Піщанки Новомосковського району Дніпропетровської області налаштовані більш ніж серйозно. Як виявилось пізніше, амбітний тренер, майстер спорту України Сергій Кожушко підготував відмінну команду не тільки кількісно, а й якісно.

23 наші спортсмени заявилися практично у всіх номінаціях турніру. Як результат, 12 медалей різного гатунку: чотири «золота» (Артем Левшин, Володимир Євтушенко, Іван Резніченко, Катерина Тимохіна), три «срібла» (Денис Глотов, Вероніка Онойченко, Вікторія Онищук) і п'ять «бронзових» медалей (Іван Литвиненко, Роман Костюченко, Ростислав Міщенко, Кароліна Скакун, Катерина Тимохіна). Команда ФСК «Камелот» з загальною кількістю у 389 балів фінішувала першою, а Іван Резніченко і Катерина Тимохіна до того ж стали абсолютними рекордсменами V Кубка у своїх вікових категоріях.

Чудовим сюрпризом для організаторів і учасників змагань стала присутність на церемонії нагородження дворазового чемпіона Олімпійських ігор, чемпіона світу з боксу за версією WBO в напівлегкій та другій напівлегкій вазі Василя Ломаченка.

Організатори турніру задоволені проведенням змагань і запрошують «Камелот» та інші команди братерської Дніпропетровщини на Всеукраїнські змагання на Кубок «Ядрового герцю», які відбудуться 14-15 вересня у м. Запоріжжі.