В центральній частині міста Новомосковська розпочато будівництво пішохідної доріжки

Досить тривалий час жителі Новомосковська відчували незручності пов’язані с відсутністю якісної пішохідної доріжки в районі «Літака», а точніше між вулицею Паланочна та 14 – ти поверховим будинком.  Центр міста, великий потік людей, а пройти цією стежкою  до іншої частини міста під час або після зливи було неможливим. Місиво із грязюки опинялось просто на підошві взуття. Нажаль місто має досить багато проблем, які змінюються одна  одній, і вирішити все за один день не можливо, так, як в першу чергу гроші з бюджету виділяються на найбільш кричущі питання, такі як ремонт доріг, садочків, шкіл, лікарень, освітлення і т. д, тому деякі проблеми потребують відстрочки. І саме таким об’єктом виявилась пішохідна доріжка. З плином часу, все ж таки діло зрушило з мертвої точки.

За словами начальника КП «Новомосковський Комсервіс» Чупракова Анатолія Григоровича, це стало можливим,  завдяки сприянню  народного  депутата від 38 округу Нестеренко Вадима Григоровича. Адже під  час зустрічей з жителями міста громада звернулась до нардепа з проханням все ж таки піти на зустріч містянам, виділити кошти  та зробити прохід комфортнішим. В свою чергу Вадим Григорович  відгукнувся на дане прохання  та особисто переговорив з   фінансовим  відділом міста та з  в.о.  міського голови Горошко  Сергієм Григоровичем все ж таки   виділити кошти з міського бюджету.

Вчора, 11 липня працівники комунального підприємства КП «Новомосковський Комсервіс» розпочали роботи з  будівництва якісної пішохідної доріжки площею 90 метрів квадратних. На даний момент працівники комунальної служби виставили  бордюри і по всій площі майбутньої доріжки розсипали  сипучі матеріали. Вже в понеділок, 15 липня роботу планують завершити.

Комментарии