В рамках проекту «Професія поряд» для Новомосковських школярів презентували навчальний заклад

21 жовтня 2019 року в СЗШ №15 м. Новомосковська в рамках проекту «Професія поряд» відбулась зустріч школярів 10 класу та представників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Зустріч відбулась  в форматі Skypе-зв’язку.

Литошко Влада Володимирівна - керівник відділу довузівської підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ ознайомила майбутніх випускників з особливостями вступу до університету.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ готує майбутніх юристів та правоохоронців- професії важливі для суспільства, яскраві, інтелектуальні та  вимогливі. Факультети університету презентували студенти різних курсів, розповідаючи про діяльність навчального закладу та власне навчання. Майбутні фахівці органів досудового розслідування, підрозділів кримінальної поліції, підрозділів превентивної діяльності, а також правознавці, з захопленням розповідали про обрані професії.

Отримали уявлення школярі не тільки про професійну підготовку, яку надає навчальний заклад, а перш за все  про яскраве, повне подій життя студентів та кадетів: конференції, семінари, конкурси, міжнародну діяльність університету.

Школярі були запрошені на день відкритих дверей, який відбудеться незабаром.

 

Комментарии