В одному з супермаркетів Новомосковська горобці під’їдають товар

Ввечері 13 січня 2021 року в одній із спільнот соцмережі Фейсбук з’явилось відео з горобцями, які посеред зими проживають та під’їдають товар у супермаркеті АТБ. Сам же супермаркет із пернатими «гостями» розташований біля Автостанції у місті Новомосковську (район центрального ринку та Свято-Троїцького собору).

Як птахи потрапили до супермаркету та чому адміністрація і персонал магазину не звертають увагу на горобців – не відомо.

Хочеться нагадати, що декілька років тому, а саме у січні 2018 року, один із супермаркетів АТБ у Новомосковську також прославився вільно розгулючими між товарами горобцями. Пізніше, вже у квітні 2018 року, містяни сфотографували  ще один «день відкритих дверей» для горобців у АТБ. Тоді птахи вільно пересувались магазином, ходили по полицях з цукром, макаронами, кашами, печивом та навіть розгулювали між м’ясними виробами.

Схоже, для мережі АТБ це норма, коли птахи псують та їдять товар з полиць магазину, а потім цей же товар купують люди. Крім того, горобців відносять до пернатих, які можуть розносити різного роду інфекції.

Матеріали зі спільноти: ПОДСЛУШАНО НОВОМОСКОВСК - УКРАИНА