Військові 93-ї бригади Холодний Яр здобули перемогу на змаганнях з кросфіту

4 грудня 2020 року команда військовослужбовців  93-ї ОМБр «Холодний Яр»,
що базується у смт. Черкаське Новомосковського району,  посіла перше місце на чемпіонаті Оперативного командування «Схід» Збройних Сил України з кросфіту. А учасниця холодноярскої команди чудова Карина Олексенко ще й виборола золото у персональному заліку серед дівчат.

Змагання складалися з двох частин: комплекс вправ із кросфіту та смуга перешкод. Команди складалися із трьох спортсменів: два чоловіки й одна жінка.

Комплекси вправ спортсмени виконували у спортивній залі окремого полку зв'язку. Там дівчата мали на час робити вправи на прес, присідання з вистрибуванням, розножки, відтискання від підлоги. Хлопці також відтискалися, а ще підтягуватися, а найскладніше – 10 разів виходили силою на руки на гімнастичній перекладині.

Далі спортсменів чекала смуга перешкод, яку побудувала 93 бригада Холодний Яр. Вона вже відома своєю складністю багатьом, хто приїздив на змагання до частини. Команди бігли, повзли по траншеях й під колючкою, дряпалися на стіни, повзали канатами й продиралися крізь димові завіси.

Це була запекла боротьба! Рахунок часто йшов не на хвилини, а на секунди. І наші спортсмени показали, що вони дійсно бійці! Вони перевершили самі себе й таки вирвали перемогу!