Відбулась нарада щодо розробки спільного плану дій під час масового вивільнення працівників Новомосковської РДА

12 листопада 2019 року директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич та керівник апарату Новомосковської районної державної адміністрації Микола Падалка провели нараду з представниками кадрових служб структурних підрозділів Новомосковської райдержадміністрації з питань розробки спільного плану дій  щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

У нараді взяли участь представники кадрових служб Новомосковської районної державної адміністрації, фінансового управління, управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та начальники профільних відділів Новомосковського міськрайонного центру зайнятості.

На нараді розглядалися питання щодо вжиття заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників, а також проведення інформаційно-консультаційної роботи щодо можливостей державної служби зайнятості в частині реалізації комплексу послуг у ситуації запланованого вивільнення працівників.

За результатами наради було прийнято рішення щодо проведення ряду семінарів з вивільнюваними працівниками та надання комплексу послуг фахівцями з профорієнтації. Також, було прийнято рішення розпочати проведення анкетування працівників з метою подальшого використання даних анкетування кар’єрними радниками та фахівцями з рекрутингу для прискорення працевлаштування вивільнюваних працівників.