Вчитель математики з Новомосковська отримала нагороду від обласного Департаменту освіти і науки

Новомосковський міський ліцей «Самара» по праву пишається своїми талановитими вчителями. Досягнення ліцеїстів говорять про якість учительської роботи, а подяки і грамоти вчителям – це державне визнання їхнього внеску в справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Нещодавно грамотою департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації за сумлінну творчу працю та високий рівень професіоналізму нагороджено вчителя математики Новомосковського міського ліцею «Самара» Костилеву Світлану Миколаївну.

«Не одне покоління ліцеїстів завдячує високим рівнем своєї математичної підготовки саме цій вчительці. Світлана Миколаївна – вчитель вищої категорії, учитель – методист, вона вміє зацікавити учнів своїм предметом і забезпечити якісні знання з математики. Щорічно її обдаровані учні стають призерами міської та обласної олімпіади з математики, практично 100% випускників ліцею обирають для складання ЗНО саме математику. І результати ЗНО обʼєктивно демонструють якість знань учнів з математики, так у 2020 році учні Світлани Миколаївни мали середній бал ЗНО з математики 9,2, а попередні роки – 9,8 та 9,2 бали.

Колектив ліцею «Самара» вітає Світлану Миколаївну Костилеву з почесною відзнакою її самовідданої, творчої педагогічної діяльності та бажає нових досягнень і вдячності від учнів та їхніх батьків», - зазначає адміністрація ліцею на своїй сторінці у Фейсбук.