Вогнеборці нагадали мешканцям міста Новомосковська правила пожежної безпеки у побуті

23-го січня поточного року керівництво  31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з рятувальниками, з метою попередження пожеж у побуті в зимовий період та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, провели профілактичні бесіди з мешканцями міста по вулицях Сильвестрова та Вербова міста Новомосковська.

В ході профілактичного відпрацювання населенню було вказано на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, доведено статистику пожеж по місту та області. Співробітники ДСНС застерегли не використовувати для обігріву помешкань саморобних або неякісних електрообігрівальних приладів, печей для приготування їжі, не перевантажувати електромережі одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку, а йдучи з будинку не забувати їх вимикати і т.д. Батьків попередили надійно ховати від малюків сірники, запальнички, дітей дошкільного і молодшого шкільного віку не залишати в закритих приміщеннях без нагляду.

Під час рейду співробітники ДСНС провели інструктаж з населенням та усім співрозмовникам  вручили профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Не чекайте коли біда прийде до вашої оселі.  Виявляйте обережність у поводженні з вогнем. Зробіть своєчасні висновки і не зневажайте на застереження рятувальників.

При виявленні  вогню чи  запаху диму негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Комментарии