Вихованці Новомосковської музичної школи знову на п’єдесталі перемог

1 грудня 2020 року у місті Харків відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Holly Music». Серед сотень учасників конкурсу були і вихованці Новомосковської школи естетичного виховання ім. Бровченка.

Для оцінки online-виступів конкурсантів організаторами був сформований високопрофесійний склад журі, до якого увійшли виконавці та викладачі з України, США, Молдови: Штефан Аксаний - композитор та музичний продюсер лейбла «TRI Mstudios» (Кишинів Молдова); Кобзєв С.С. - завідувач хорового відділення вищого коледжу мистецтв (Харків Україна); Ільчук А.М. - співачка, членкиня Національної асоціації викладачів вокального мистецтва США (Каліфорнія США).

Сам же фестиваль-конкурс було засновано в 2013 році і він є багатожанровим. Участь беруть у таких номінаціях: вокал, хореографія, інструментальне, художнє та театральне мистецтво, читці та інше.

Загалом конкурс проводиться для сприяння подальшому розвитку дитячої та юнацької творчості, виявлення обдарованих та талановитих виконавців і колективів у різних жанрах, розвиток міжрегіональних та міжнародних відносин.

Після підведення підсумків та за результатами журі наші земляки зайняли призові місця. Два перших місця принесли у скарбничку досягнень Новомосковської школи естетичного виховання ім. Бровченка учні фортепіанного відділу Ільїн Дмитро і Терещенко Єгор (викладач Макарова Наталія Олексіївна).

Вітаємо хлопців та їх викладача з перемогою, та бажаємо подальших успіхів і нових звершень.