Вихованці Новомосковського спортивного клубу «Самурай» вкотре привезли додому перемоги з чемпіонату по кіокушинкан карате

17 березня у Кам’янському в спортивному комплексі «Прометей» пройде відкрита першість із кіокушин карате «Воля до перемоги». Участь в даному турнірі приймали й вихованці Новомосковського спортивного клубу «Самурай».

Турнір «Воля до перемоги» був започаткований у 2008 році, є офіційним змаганням Кам’янської федерації кіокушин-кан карате. Ці змагання завжди були і залишаються відкритими для всіх, хто вивчає кіокушин карате і готовий виступати за правилами повноконтактного карате.

На відкритій першості із кіокушин карате «Воля до перемоги» вихованці Новомосковського спортивного клубу «Самурай» в черговий раз показали високі результати:

1) Максим Касьян - І місце;

2) Андрій Ситник - І місце;

3) Єрофій Біловоденко - ІІ місце;

4) Дмитро Ваулин - ІІ місце;

5) Марія Діденко - ІІ місце;

6) Дмитро Ревердатто - ІІІ місце;

7) Богдан Бабенко - ІV місце;

8) Іван Шаповал - ІV місце.

Даний турнір вже вкотре проводився з метою сприяння розвитку і популяризації кіокушин карате у нашому місті, організації дозвілля молоді та пропаганди здорового способу життя.

Редакція «Полезной газеты Новомосковска» приєднується до привітань та бажає нашим спортсменам подальших успіхів та перемог, особливо на Чемпіонаті України, який відбудеться в м. Києві 23 березня 2019 року.

Комментарии