Благодійність як поклик душі: після робочої зустрічі народний депутат допоміг дитсадочку з ремонтом

16 червня поточного року на запрошення  колективу  Комунального закладу «Меліоративний ЗДО «Ромашка», що розташований на території Новомосковського району,  до закладу завітав народний депутат України Вадим Григорович Нестеренко. На зустрічі були присутні не тільки члени колективу дитсадочка, а й мешканці смт. Меліоративний.

Під час розмови з присутніми Вадим Григорович  розповів про роботу на своєму окрузі, про проблеми з якими довелось зіштовхнутись та шляхи їх вирішення, а також поділився своїми планами на майбутнє. Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу.  Присутні мали змогу поставити народному обранцю свої найболючіші запитання та отримати на них відповіді.

По завершенню основної частини зустрічі із промовами та запитаннями Вадима Нестеренко запросили на невеличку екскурсію по території дитячого садочка. Після огляду території закладу директор КЗ «Меліоративний ЗДО «Ромашка» Надія Анатоліївна Нестерова  від імені колективу та батьківського комітету звернулася до Вадима Григоровича з проханням допомогти  у придбанні фарби для косметичного ремонту ігрових майданчиків. В свою чергу, нардеп із радістю відгукнувся на прохання та пообіцяв допомогти.

Найближчім часом, після зустрічі, до садочка були привезені усі необхідні матеріали для проведення ремонту.

«Висловлюємо вдячність Вадиму Григоровичу  за щедрий благодійний внесок. Завдяки йому ми успішно реалізували  заплановані ремонтні роботи. Всі працівники закладу взяли участь у роботі: було пофарбовано обладнання на ігрових майданчиках, малі скульптурні форми, сходи 2 поверху, зроблено косметичний ремонт на харчоблоці.

Від імені керівництва, всього колективу та батьків вихованців ми висловлюємо щиру подяку за  допомогу й бажаємо успіхів у подальшій роботі», - зазначила директор КЗ «Меліоративний ЗДО  «Ромашка» Нестерова Надія Анатоліївна.

Комментарии