Аграрії Новомосковщини можуть купувати техніку з розширеного списку держпідтримки

Держава компенсує аграріям чверть вартості придбаної сільськогосподарської техніки. Тепер її можна обрати з розширеного списку. Туди додали ще 320 найменувань. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Держава підтримує національних сільгоспвиробників. Компенсує 25% від вартості обладнання. Це вигідно і фермерам, і заводам, які виготовляють техніку для агросектору», – зазначив в.о. директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олексій Псарьов. 

В оновленому списку з’явилися агрегати для внесення добрив, обприскувачі, посівний напівпричіпний комплекс, жниварки для збирання соняшнику. А ще обладнання для комбікормових заводів та елеваторів, системи капельного зрошення. В асортименті й ґрунтообробна техніка.

Загалом – майже 15 тис пристроїв та машин від 200 вітчизняних заводів-виробників. Все, щоб освоювати нові сучасні технології обробки землі, тваринництва та птахівництва.

Повний перелік – за посиланням.

«Придбали вартісні українські машини для поливу. Тож плануємо скористатися програмою державної підтримки. Повернути сподіваємося близько 4 млн гривень.  Кошти зможемо вкладати в подальше оновлення обладнання», – розповів директор агропромислового комплексу корпорації «Агро-Овен» Юрій Момот.  

Оформити компенсацію можна через будь-який банк, який уклав меморандум із Мінекономіки.