На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську співробітники Служби порятунку провели захід для дітей


04.12.2018, 09:03


3 грудня поточного року з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій (подій), навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях, рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Дніпропетровській області завітали з проведенням профілактичного заходу  до загальноосвітнього навчального закладу № 6 розташованого по вулиці Зіни Білої в місті Новомосковськ. 

Під час зимового періоду дітей підстерігає підвищена небезпека як вдома, так і на дорозі, під час перебування біля зимових водойм тощо. Цьому сприяє допитливість дітей і відсутність належного контролю з боку дорослих.

 

В ході профілактичного заходу з учнями 4-го класу рятувальники провели відкритий урок на тему «Заходи безпеки в зимовий період». Співробітники ДСНС нагадали дітям основні заходи безпеки в побуті та під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Застерегли завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, дотримуватися правил переходу вулиць і доріг. Порадили обережно користуватися електричними побутовими приладами, печами всіх видів тощо. 

Також рятувальники наголосили про заборону виходу дітей на лід зимових водойм, та уникати небезпечні ігри поблизу них. Діти люблять бавитись виходячи на лід зимових водойм, при цьому вони можуть не підозрювати про небезпеку. 

Нагадали у разі небезпеки  негайно потрібно телефонувати до Служби порятунку «101».

 

З метою якісного засвоєння дітьми застережень рятувальники вручили викладачам матеріали наочної агітації. На  інформаційному куточку навчального закладу розмістили наочну агітацію та інформацію Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області щодо недопущення надзвичайних подій в зимовий період. 

Проведення таких заходів мають на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.Читайте также


В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
12.12.2018, 08:11
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
По состоянию на 11 декабря общая сумма долга населения по централизованному отоплению составляет 21 361 000,00 гривен вместо того, чтобы оплачивать свои счета, задолженность выросла на 8 730 000,00 гривен. И это только после одного месяца отопительного сезона, что ждет дальше Новомосковск не известно.
просмотров: 167
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 155
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 104
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 255
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое