На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковців закликають приєднатись до всесвітньої акції «16 днів проти насильства»


30.11.2018, 08:53


З 25 листопада до 10  грудня в усіх містах та селищах України проходе  акція «16 днів  проти насильства» . Ця акція була ініційована Центом Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги до проблем насильства   в сім’ї , захисту прав жінок та формуванню ненасильницької ідеології в суспільстві.

Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році офіційно було оголошено про відзначення цього дня, але  фактично, він  став  таким ще у 1981 році в пам'ять  трагічної загибелі трьох сестер Мірабаль, яких було жорстоко вбито під час правління домініканського правителя – диктатора Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Однією з найболючіших  проблем людства є гендерне насильство, яке світовим суспільством визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. 

Майже кожний день цієї кампанії означено фактами стосовно того, що будь – які форми  насильства є порушенням прав людини не зважаючи на те, де та до кого  вони були застосовані.

До основних дат кампанії  можна віднести:

25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок

29 грудня – Міжнародний день захисту прав жінок

2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства. Цей день пов'язаний  з датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами від 2 грудня 1949 року.

6 грудня – річниця інциденту в Монреалі. Ще цей день називають  днем «Монреальської різанини», коли 14 жінок – студенток було вбито злочинцем лише через феміністські переконання.

10 грудня – Міжнародний день прав людини. Уряди країн, членів ООН 10 грудня  1948 року визнали  права людини « на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків» та підписали Загальну декларацію прав людини.


Реалізовуючи норми нового законодавства про протидію та запобіганню домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Україні будується нова система боротьби з цим ганебним явищем. Статистика по Дніпропетровській області за 2018 рік свідчить, що шлях до продавання домашнього насильства та насильства за ознакою статі ще довгий. Так, протягом звітного періоду по області зафіксовано 7450 звернень щодо насильства в сім’ї.

Протягом 9 місяців 2018 року Новомосковським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на облік було взято 2 родини, які опинилися у складних життєвих обставих з приводу насильства в сім`ї. Родинам  було надано повний перелік соціальних послуг з метою подолання наслідків насильства в родині.

У звітному періоді  соціальними послугами Центру соціальних служб  було  охоплено 140 сімей, які опинилися у складних житттєвих обставинах, в яких виховується 267 дітей. Соціальним супроводом охоплено 106 родин, решта родин  отримала інші соціальні послуги. У 55 сім`ях  подолані складні життєві обставини,  у 33 сім`ях  – мінімізовано, роботу з сім`ями завершено.

Але це не означає , що всю роботу у цьому напрямку вже виконано. Від всіх нас знадобиться ще дуже багато зусиль у боротьбі з домащнім насильством та насилсьтвом за ознакою статі.

Можливо для когось першим кроком такої боротьби буде участь у акції «16 днів проти насильства».

Почни з себе, зі своєї сім`ї. Тому що подолання такого негативного явища, як домашнє насильство та насильство за ознакою статі можливе лише за умови об`єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина України. Кожен з нас має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім`я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Приєднуйтесь до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»!

 

Новомосковський міський  центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молодіЧитайте также


В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
12.12.2018, 08:11
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
По состоянию на 11 декабря общая сумма долга населения по централизованному отоплению составляет 21 361 000,00 гривен вместо того, чтобы оплачивать свои счета, задолженность выросла на 8 730 000,00 гривен. И это только после одного месяца отопительного сезона, что ждет дальше Новомосковск не известно.
просмотров: 167
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 154
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 104
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 253
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое