На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську пройшов конкурсний відбір керівників комунальних закладів дошкільної та позашкільної освіти


30.11.2018, 08:47


На виконання рішень Новомосковської міської ради №722 від 28.09.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних Новомосковської міської ради, Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради» та №723 від 28.09.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів позашкільної освіти Новомосковської міської ради та Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради» у малій залі виконкому 29 листопада 2018 року було проведено конкурс, метою якого стало залучення до керівної роботи в закладах дошкільної та позашкільної освіти прогресивних спеціалістів, готових бути не просто директорами, а новаторами та менеджерами освітнього процесу, впроваджувати у закладах освіти нові педагогічні технології, працювати над створенням позитивного іміджу закладів міста, поповненням їх матеріально-технічної бази. Участь у відборах могли взяти всі охочі, котрі мають не менше п’яти років педагогічного стажу, галузеву освіту та вміють творчо організовувати освітній процес.

Свої заявки на участь у конкурсі подали 9 кандидатів. На засідання конкурсної комісії були запрошені й представники засобів масової інформації, які мали можливість стежити за прозорістю його проведення та ставити запитання кандидатам.

Комісія у складі представників виконавчого комітету Новомосковської міської ради, депутатів міської ради, представників управління освіти, профспілкового комітету, представників закладів освіти міста вивчила мотиваційні листи кандидатів та представлені ними на конкурс перспективні плани розвитку закладів дошкільної та позашкільної освіти, заслухала виступи конкурсантів. Після цього шляхом таємного голосування були обрані переможці конкурсу:

ЦПР – Сергієнко Наталія Андріївна;

ДЮСШ – Іщенко Євген Євгенович;

ЗДО №4 «Росинка» - Дудакова Світлана Юріївна;

ЗДО №6 «Калинка» - Синявська Людмила Олексіївна;

ЗДО №7 «Ластівка» - Вапник Вікторія Володимирівна;

ЗДО №8 «Черемушки» - Костенюк Євгенія Олександрівна;

ЗДО №13 «Теремок» - Пустова Олеся Анатоліївна;

ЗДО №14 «Струмочок» – Мітрохіна Олена Петрівна.

Контракти з директорами вищезазначених закладів освіти  будуть укладені строком на шість років (строком на два роки - для осіб, які призначаються на посаду керівника закладу вперше). Одна і та сама особа не зможе бути керівником одного закладу більше ніж два строки підряд.

Бажаємо новопризначеним директорам успіхів у їх нелегкій праці, творчих злетів та високих педагогічних досягнень!

                                                         
Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-службиЧитайте также


В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
12.12.2018, 08:11
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
По состоянию на 11 декабря общая сумма долга населения по централизованному отоплению составляет 21 361 000,00 гривен вместо того, чтобы оплачивать свои счета, задолженность выросла на 8 730 000,00 гривен. И это только после одного месяца отопительного сезона, что ждет дальше Новомосковск не известно.
просмотров: 168
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 155
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 104
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 257
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое