На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковськ Водоканал інформує жителів міста про правила користування каналізацією


27.11.2018, 12:38


Мало хто замислюється над тим, звідки в наших кранах береться вода і куди вона йде після використання. Послуга надається 365 днів в році 24 години на добу завдяки роботі працівників КП «Новомосковьк водоканал», чию роботу ми помічаємо тільки тоді, коли або вода пропала, або каналізація засмітилася.

Незважаючи на складні погодні умови, робота служби каналізаційних мереж КП «Новомосковськ водоканал» не припиняється ні на день. 

Основна специфіка роботи нашої служби каналізаційних мереж та споруд на них - профілактика роботи каналізаційних мереж та споруд. Якщо її не проводити, то кількість засмічень і аварійних ситуацій збільшиться, що вплине на знос каналізації міста Новомосковська. Основна причина засмічення пов'язана з зносом каналізаційних мереж. 

Спираючись на записи в журналі диспетчерської служби за останні роки можна сміливо стверджувати, що кількість засмічень каналізації з останніми роками зросла в рази. Жителі Новомосковська часто плутають каналізацію зі сміттєвим трубопроводом, у каналізацію зливають залишки їжі, скидають будівельне сміття. Нерідко в каналізації знаходимо речі, різні ганчірки, предмети гігієни та інше сміття. Крім цього, з огляду на той факт, що за останні роки жителі Новомосковська істотно скоротили споживання води, а гарячої води споживається зовсім мало - каналізаційні труби заростають жиром. Частина сміття, що потрапляє в каналізацію (що легше) - виноситься на очисні споруди і осідає на спеціальних решітках, після чого подрібнюється і відправляється на звалище. А ось найбільш «популярними» знахідками в каналізаційних колодязях можна вважати мобільні телефони і столові прибори, які жителі нашого міста активно спускають по трубах.


Одним з цікавих фактів, як виявилося, що жителі міста Новомосковська досягли успіхів в засміченні каналізації не тільки шляхом скидання в неї різного сміття. На якість і знос каналізаційних мереж сильно впливають дерева, які мешканці багатоповерхівок висадили у дворах прямо над трасами. За словами нашого співрозмовника, каналізація цілий рік дає те, що необхідно корінням дерев - тепло і вологу. Коріння проростають прямо в труби і щільно забивають їх. Така ситуація - практично у всіх дворах багатоповерхівок.
Все "здобуте" в каналізаційному колодязі піднімається нагору.
Для боротьби із засміченням каналізації та запобіганням аварійним ситуаціям не винайшли якогось нового методу. Все вирішується завдяки чищенню каналізації. А це - робота не з приємних.

На фото знахідки в дворових каналізаційних колодязях за адресою вул. Гетьманська 47, мешканці будинку постійно нарікають на бригаду слюсарів каналізації, що ті погано виконують свої обов’язки, але можливо потрібно дотримуватись правил користування каналізації.

Шановні мешканці багатоповерхових будинків, доводимо до Вашого відома ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ каналізацією.

Не можна кидати, зливати в унітази, раковини та умивальники:
• дитячі іграшки
• ганчірки, предмети одягу і т.п.
• будівельне сміття, сухі і розведені будівельні суміші та їх залишки, пісок, кістки, скло, металеві та дерев'яні предмети
• дрібних тварин
• рептилій
• риб
• телефони та інші пристрої зв'язку
• предмети особистої гігієни (тампони і прокладки)
• очищення картоплі
• зіпсовані продукти, харчові відходи, корм для тварин
• жир зі сковорідок
• спиту заварку чаю
• речовини, здатні засмічувати трубопроводи або відкладатися на стінках труб, колодязів, решіток (окалина, вапно, пісок, гіпс, металева стружка, волокно, грунт, будівельне і побутове сміття, котячий туалет, виробничі та господарські відходи, і т.п .)
• речовини, що надають руйнівну дію на матеріал труб і устаткування (кислоти, луги, нерозчинні жири, масла, смоли, мазут і т.п.)
• речовини, здатні утворити в трубах токсичні гази; горючі домішки, токсичні та розчинені газоподібні речовини (легкозаймисті рідини, розчинники, бензин, гас і т.п.).

У разі засмічення каналізаційної мережі:
- Не користуватися раковинами, умивальниками, унітазами, посудомийними і пральними машинами, тобто забороняється проводити будь-який злив води в каналізацію до усунення засмічення;
- Негайно повідомляти в диспетчерську службу КП «Новомосковськ водоканал» про всі несправності системи каналізації;
- Пам'ятайте: каналізація - це не сміттєпровід. У них різні завдання, функції та правила використання.

Сподіваємося на ваше розуміння і дотримання цих простих правил. Це в наших спільних інтересах.Читайте также


В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
12.12.2018, 08:11
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
По состоянию на 11 декабря общая сумма долга населения по централизованному отоплению составляет 21 361 000,00 гривен вместо того, чтобы оплачивать свои счета, задолженность выросла на 8 730 000,00 гривен. И это только после одного месяца отопительного сезона, что ждет дальше Новомосковск не известно.
просмотров: 164
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 153
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 102
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 251
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое