На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомостепанівці відбувся районний семінар вчителів початкових класів


26.11.2018, 15:45


Нещодавно у Новостепанівському НВК Новомосковського району відбувся семінар вчителів початкових класів «Нова українська школа – простір освітніх можливостей вчителя та учня», який мав на меті запровадження інноваційних підходів щодо гармонійного розвитку особистості дитини, підвищення професійної компетентності вчителів та їх нової ролі в організації навчання.


З вітальним словом до присутніх звернулась директор закладу М. М. Пліска, побажавши учасникам плідної співпраці.


На початку заходу вчителі початкових класів продемонстрували свої портфоліо педагогічного розвитку.


У ході практичної частини був проведений інтегрований урок («Я досліджую світ», математика) у 1 класі на тему «Подорож крапельки. Як мандрує вода (Кругообіг води в природі. Властивості води. Закріплення вивчених чисел 1-10)» (вчитель С. В. Глузман) та урок з позакласного читання у 3 класі «Ці милі, добрі книги» (Н. В. Кірікова).


У теоретичній частині вчитель 1 класу Світлана Василівна Глузман презентувала основні змістові акценти концепції Нової української школи з власного досвіду роботи «Реалії НУШ: методичний супровід професійного зростання педагога», де розглядалися компоненти школи, педагогіка партнерства, формувальне оцінювання, особливості проведення ранкових зустрічей, технологія «Шість цеглинок LEGO», лепбук.


Додатковим результатом проведення семінару-тренінгу стали конкретні запити вчителів: особливості інтегрованих уроків, розвиток критичного мислення та шляхи залучення батьків до партнерства. Увагу учасників було акцентовано на тому, що у Новій українській школі прислухаються до думки учнів, вчать критично мислити та бути відповідальними. Методист відділу освіти райдержадміністрації Ніна Олексіївна Алексєєва зауважила, що один з принципів Нової української школи – партнерство, у тому числі – між школою та батьками.

Наприкінці методичного блоку учасники визначили орієнтири для планування подальшої методичної та педагогічної діяльності.


Завершенням практичної частини семінару став виховний захід «Веселка твого щастя», яку підготували і провели педагог-організатор О. В. Федишин, вчителі С. В. Глузман та Н. В. Кірікова.
Учасники семінару переконались, що формування творчих і пізнавальних здібностей молодших школярів розвивається у процесі наполегливої, систематичної діяльності вчителя і учнів. Сповнені неповторних вражень вони були щиро вдячні організаторам за гостинний прийом.


                                                                                                         С. Глузман, вчитель початкових класів.Читайте также


В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
12.12.2018, 08:11
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
По состоянию на 11 декабря общая сумма долга населения по централизованному отоплению составляет 21 361 000,00 гривен вместо того, чтобы оплачивать свои счета, задолженность выросла на 8 730 000,00 гривен. И это только после одного месяца отопительного сезона, что ждет дальше Новомосковск не известно.
просмотров: 164
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 153
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 102
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 251
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое