На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Артисти Новомосковська зайняли призові місця у щорічному фестивалі «Дивограй»


13.11.2018, 08:52


 10 листопада в Дніпрі в приміщенні Театрально -  художнього коледжу відбувся ХVІІ відкритий фестиваль – конкурс «Дивограй – 2018». В ньому брали участь й наші Новомосковські таланти, а саме: народний вокальний ансамбль «Голубка» та зразковий вокальний ансамбль «Фантазія».
 

  

 

Керівником обох колективів є Людмила Іванівна Ткаченко, досвідчений музичний педагог. Більше ніж 40 років вона навчає новомосковців мистецтву вокалу. За цей час не одне покоління школярів опановувало азбуку співів під керівництвом Людмили Іванівни.

 

Любов до пісні об’єднала учасниць вокального ансамблю «Голубка» і супроводжує їх по життю. В репертуарі ансамблю більш ніж 100 музичних творів. Пісні «Голубки» - то жіноча доля: мудра і лірична, весела і лукава. Який настрій у жінки – така і пісня. В одному музичному творі іноді переспівується ціле життя. І коли пісня лунає від душі, її хочеться чути знову і знову. Це і добрі старовинні романси, і народні українські пісні, сучасні естрадні. Завдяки цьому у колективу є шанувальники різних вікових категорій. 

 

У кожного колективу є свої шанувальники. На різних сценічних майданчиках можна почути юні голоси солістів «Фантазії». Учасники ансамблю – діти від шести років.  В колективі збираються під час репетицій і новачки і випускники. І всі разом – співають улюблені пісні і приймають участь у концертах. Музична і душевна  гармонія – ось головна запорука успіху виховання в колективі.

 

«Дивограй» і «Веснограй» - це одні з улюблених фестивалів ансамблю, на яких юні артисти займають почесні призові місця. «Дивограй – 2018» теж приніс нашим співакам очікувані нагороди. Ансамблі «Голубка» та  «Фантазія» отримали перші премії.

 

В особистому заліку у солістів «Фантазії» диплом І ступені у Катерини Іванової та дипломи ІІ ступені отримали Майко Анастасія, Шубна Дарина, Губрієнко Руслан, Селіфанова Дарина, Рябошапка Максим. Також у номінації «Художнє читання» І премію отримала Людмила Волчкова за декламування гуморесок Павла Глазового.

 

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм і надалі радувати глядачів чудовими піснями та новими творчими досягненнями!

 

                                                 Провідний методист Новомосковського

                                                 клубу культури Алла Савченко.

Читайте также


В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
12.12.2018, 08:11
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
По состоянию на 11 декабря общая сумма долга населения по централизованному отоплению составляет 21 361 000,00 гривен вместо того, чтобы оплачивать свои счета, задолженность выросла на 8 730 000,00 гривен. И это только после одного месяца отопительного сезона, что ждет дальше Новомосковск не известно.
просмотров: 164
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
11.12.2018, 13:23
В Новомосковске бывшие «зеки» хранили дома патроны и гранаты
Новомосковские полицейские изъяли у местных жителей гранату, 2 запали и патроны. Об этом журналистам «Полезной газеты Новомосковска» сообщили в пресс-службе ГУ НП в Днепропетровской области.
просмотров: 153
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 102
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 251
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое