На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковській центральній районній лікарні присвоєну вищу акредитаційну категорію


02.11.2018, 10:10


18 жовтня уповноваженою Міністерством охорони здоров’я України комісією було проведено акредитацію Новомосковської центральної районної лікарні, за результатами якої закладу присвоєно вищу акредитаційну категорію.


Провідними експертами з основних профілів надання медичної допомоги визначено відповідність акредитаційним критеріям результативних показників діяльності закладу, стану матеріально-технічної бази, фахової атестації медичних працівників, санітарно-протиепідеміологічної роботи, метрологічного забезпечення, автоматизації робочих місць тощо. Невід’ємною складовою для отримання вищої категорії з 2010 року стало впровадження системи управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001:2015. Завдяки підтримці та розумінню керівництва райдержадміністрації і районної ради закладу були виділені необхідні кошти для навчання, впровадження та аудиту системи управління якістю, за результатами якого 30 січня цього року лікарнею отримано відповідний сертифікат. 


Комісією відзначено високий фаховий рівень спеціалістів лікарні (увесь лікарський склад атестовано, працює кандидат медичних наук, один лікар готується до захисту цього звання, два лікарі мають дипломи менеджера-економіста в галузі охорони здоров’я, п’ять закінчили або навчаються на 18-місячних курсах спеціалізації з організації та управління охороною здоров’я), проведення роботи з впровадження програмного забезпечення «Поліклініка» та «Стаціонар», участь ЦРЛ у пілотному проекті МОЗ України щодо системи «діагностично-споріднених груп», а також відкриття у серпні нинішнього року в закладі бази заочної інтернатури за 3 лікарськими спеціальностями, на якій на сьогодні навчається 9 лікарів-інтернів.


Отримання Новомосковською ЦРЛ вищої акредитаційної категорії – результат кропіткої роботи всього колективу закладу та постійної підтримки депутатського корпусу, керівництва районної ради та райдержадміністрації.
                                                                                                                  

В. Михайлюта, головний лікар ЦРЛ


Читайте также


В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
15.11.2018, 09:18
В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
На данный момент в Новомосковске на завершающем этапе выполняются роботы по ремонту внутридворовых проездов по адресу ул.Сучкова № 15 – №17. Все работы по ремонту дорог находятся на балансе «Комсервиса», такое решение было вынесено на зимней сессии городского совета.
просмотров: 245
У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини
15.11.2018, 07:59
У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни та було засноване в 1993 році. Саме на передодні такого чудового свята, з нагоди Дня працівників сільського господарства, в Дніпропетровській облдержадміністрації пройшла церемонія урочистого нагородження найкращих трударів області. До переліку «найкращих» потрапили і аграрії Новомосковщини.
просмотров: 211
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
14.11.2018, 11:46
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
На сайті державних закупівель «Прозорро» з’явилося оголошення про намір 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, що базується у м. Новомосковську, закупити для потреб військової частини 69 тон кам’яного вугілля марки ГР 0-100 та 13 тон вугілля марки ГР 0-200.
просмотров: 139
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14.11.2018, 10:31
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14 листопада о 01:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку по вулиці Самарська селище Новоселівка Новомосковського району.
просмотров: 168
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое