На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

Майбутні судді Новомосковська починають стажування в місцевих загальних судах


25.10.2018, 08:57


23 жовтня 2018 року у Дніпропетровському регіональному відділенні відбулася зустріч майбутніх суддів Новомосковська з головою Дніпровського апеляційного суду Наталією Деркач та суддями-наставниками Дмитром Мовчаном, Іриною Шаповаловою, Артемом Олійником та Наталією Токар. 

Наталія Деркач привітала гостей, познайомилася з кожним кандидатом на посаду судді, представила суддів-коучів, зупинилася на загальних питаннях Положення про стажування та наставництво (коучинг) кандидатів на посаду судді та повідомила про порядок проходження стажування в місцевих судах. Також вона поділилася досвідом про свої перші кроки у професійній діяльності судді. 

Суддя–наставник Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Ірина Шаповалова підкреслила, що вона та її колеги будуть допомагати кандидатам у закріпленні теоретичних знань, отриманих на лекціях, на практичному досвіді. 

Дмитро Мовчан зосередив увагу майбутніх суддів на особливостях оцінювання за результатами стажування. 

Під час стажування слухачі ознайомляться з роботою апарату місцевого загального суду, організацією документообігу та внесення судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень, роботою в міні-команді (суддя-помічник-секретар судового засідання), візьмуть участь у судових засіданнях. 

Теоретичні знання та поглиблене знайомство з роботою суду допоможуть слухачам розвинути практичні навички написання проектів процесуальних документів у цивільному судочинстві. Саме на коучів покладається відповідальне завдання обговорювати та направляти слухачів на опанування професії судді.

 

Зустріч пройшла в теплій, душевній обстановці. 

Голова суду Наталія Деркач та судді–наставники побажали учасникам спецпідготовки набути практичного досвіду з розгляду цивільних справ, плідної праці та успіхів у проходженні стажування. А найголовніше – пам’ятати, що професія судді – це насамперед допомога людям, тому головне залишатися людяними та працювати на благо людей.

 

За матеріалами
Новомосковського міськрайонного судуЧитайте также


В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
15.11.2018, 09:18
В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
На данный момент в Новомосковске на завершающем этапе выполняются роботы по ремонту внутридворовых проездов по адресу ул.Сучкова № 15 – №17. Все работы по ремонту дорог находятся на балансе «Комсервиса», такое решение было вынесено на зимней сессии городского совета.
просмотров: 246
У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини
15.11.2018, 07:59
У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни та було засноване в 1993 році. Саме на передодні такого чудового свята, з нагоди Дня працівників сільського господарства, в Дніпропетровській облдержадміністрації пройшла церемонія урочистого нагородження найкращих трударів області. До переліку «найкращих» потрапили і аграрії Новомосковщини.
просмотров: 211
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
14.11.2018, 11:46
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
На сайті державних закупівель «Прозорро» з’явилося оголошення про намір 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, що базується у м. Новомосковську, закупити для потреб військової частини 69 тон кам’яного вугілля марки ГР 0-100 та 13 тон вугілля марки ГР 0-200.
просмотров: 140
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14.11.2018, 10:31
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14 листопада о 01:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку по вулиці Самарська селище Новоселівка Новомосковського району.
просмотров: 168
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое