На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

Майже 30% населення Новомосковська відносять до категорії бідного


22.10.2018, 08:23


На минулому засіданні Новомоскоського виконкому начальник управління праці та соціального захисту населення Горбач Галина Миколаївна звітувала про хід виконання рішення виконкому від 16 березня 2018 року № 147/0/6-18 «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії подолання бідності по місту Новомосковську» за 9 місяців 2018року. 

Саме так, згідно із зазначеної інформації Виконавчий комітет, його відділи, управління, служби  намагаються забезпечувати права кожного громадянина на  достатній життєвий рівень і головна увага, перш за все, приділяється тим, хто її більш за все потребує: пенсіонерам, малозабезпеченим громадянам, інвалідам, багатодітним сім’ям, дітям. 

Є підстави вважати, що зроблено багато, але гостроту соціальних питань не знято. Життя ставить нові завдання. Наприклад, розмір мінімальної  заробітної плати постійно зростає. Досягається стратегічна мета в сфері оплати праці – забезпечення випереджаючого зростання найголовнішої складової доходів населення – заробітної плати – порівняно з ростом споживчих цін. Відчутні темпи економічного росту позитивно позначаються на основних показниках рівня життя населення.  

Але незважаючи ні на що рівень  доходів наших громадян ще не відповідає вимогам часу. Адже 67 відсотків працюючих отримують зарплату нижчу прожиткового мінімуму. 

Особлива увага  виконавчим комітетом  приділяється питанню своєчасної виплати  заробітної плати, послідовно здійснюються заходи з реалізації Програми зайнятості населення. Продовжується зростання чисельності зайнятого населення, знизився рівень економічного безробіття, збільшилися обсяги надання  центром  зайнятості соціальних послуг. За даними міськрайонного центру зайнятості станом на 01 жовтня 2018  року на обліку перебували 673 мешканців  міста, як такі, що шукають роботу. Кількість безробітних становить 606  чоловік. 

Одним з важливих напрямків соціальної роботи є організація соціального обслуговування населення територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) осіб, які потребують найбільшої уваги й підтримки – пенсіонерів, інвалідів, самотніх непрацездатних громадян.  На обліку в територіальному центрі знаходиться 635 чоловік, які мають змогу отримати комплекс соціальних послуг.  

Управлінням праці та соціального захисту населення протягом 9 місяців поточного року надані послуги  27,5 тисяч громадянам міста. Позитивно складається ситуація з виплатою допомоги на дітей, стабілізується  надання населенню  житлових субсидій. Станом на 1 жовтня  2018 року в місті користуються субсидією на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг  16416 сімей.  

З метою надання практичної матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету в поточному році 180 громадян отримали одноразову грошову допомогу на загальну суму 160 тис. грн. За рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів 8 осіб отримали матеріальну допомогу в сумі 6240,50 грн. 

Разом з тим залишається ряд позицій, які потребують змін на краще. Гостро стоїть питання повноти виплати заробітної плати, не забезпечується достатніми темпами підвищення рівня життя населення. За результатами обстеження домогосподарств у поточному році 27,2% населення міста відноситься до категорії бідного. Важливим являється виконання розроблених програм подолання бідності, зайнятості та інших, спрямованих на соціальний захист.Читайте также


В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
15.11.2018, 09:18
В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
На данный момент в Новомосковске на завершающем этапе выполняются роботы по ремонту внутридворовых проездов по адресу ул.Сучкова № 15 – №17. Все работы по ремонту дорог находятся на балансе «Комсервиса», такое решение было вынесено на зимней сессии городского совета.
просмотров: 245
У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини
15.11.2018, 07:59
У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни та було засноване в 1993 році. Саме на передодні такого чудового свята, з нагоди Дня працівників сільського господарства, в Дніпропетровській облдержадміністрації пройшла церемонія урочистого нагородження найкращих трударів області. До переліку «найкращих» потрапили і аграрії Новомосковщини.
просмотров: 211
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
14.11.2018, 11:46
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
На сайті державних закупівель «Прозорро» з’явилося оголошення про намір 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, що базується у м. Новомосковську, закупити для потреб військової частини 69 тон кам’яного вугілля марки ГР 0-100 та 13 тон вугілля марки ГР 0-200.
просмотров: 139
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14.11.2018, 10:31
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14 листопада о 01:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку по вулиці Самарська селище Новоселівка Новомосковського району.
просмотров: 168
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое