На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 433 000 грн
общий долг за тепло по городу

День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Новомосковський посуд»


14.10.2018, 09:18


 Великі виробничі підприємства є постійними клієнтами Новомосковського міськрайонного центру зайнятості. Особливе місце серед таких підприємств займає ТОВ «Новомосковський посуд».

 

ТОВ «Новомосковський посуд» є найбільшим в Україні виробником сталевого емальованого посуду та утримує лідируючі позиції на ринку України, Європи, США та країн Сходу.


 

  

 

11 жовтня 2018 року з метою прискорення укомплектування штату кваліфікованими робітниками та для мотивації безробітних осіб до працевлаштування, Новомосковським міськрайонним центром зайнятості проведено «День відкритих дверей на виробництві» ТОВ "Новомосковський посуд». 

 

 

В заході прийняли участь працівники підприємства  фахівець з найму і навчання персоналу Тетяна Грисенко, фахівець з найму робітничого персоналу  Інна Ришко, начальник служби промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища Анатолій Герега, інженер-технолог Олена Мадей. Новомосковський міськрайонний центр зайнятості представляли заступник директора Ольга Бабенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Санжаревська. Близько двадцяти безробітних осіб були доставлені транспортом роботодавця на територію підприємства, для участі у заході.

 

 Захід розпочала фахівець з найму і навчання персоналу Тетяна Грисенко, яка розповіла присутнім про історію та розвиток підприємства, порядок прийому на роботу, заробітну плату та пакет соціальних гарантій.

 

«Значний пакет соціальних гарантій, компенсацій та пільг надається на підприємстві. Ми забезпечуємо наших працівників пільговим комплексним харчуванням, яке коштує для них 13 грн. на добу, решту вартості сплачує підприємство. Також ми організовуємо транспортну доставку працівників, яка коштує для них 2,00 грн. за один проїзд. До дня народження дитини та до весілля надається виплата у розмірі 1000 грн. У нас є можливість  професійного та кар'єрного росту для кращих працівників, з яких формується кадровий резерв керівників всіх рівнів та проводиться їх  цілеспрямоване навчання» - розповіла Тетяна Грисенко.

 

Інструктаж з техніки безпеки провів начальник служби промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища Анатолій Герега.

 

Для детального ознайомлення потенційних працівників з виробничим процесом, технологічним ланцюжком виробництва емальованого посуду інженер-технолог Олена Мадей провела відвідувачам заходу екскурсію по виробничим підрозділам.

 

Учасників заходу ознайомили з робочими місцями за професіями: емалювальник (емалювання), малювальник емалями,  слюсар-інструментальник, вантажник та ін.

 

В кінці заходу бажаючим працевлаштуватися було запропоновано заповнити анкету.

 

ТОВ "Новомосковський посуд» запрошує шукачів роботи звертатися за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 115, тел. (067)5208119, (095)6604960.     

Читайте также


В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
15.11.2018, 09:18
В Новомосковске до конца года будет отремонтировано 4 внутридворовых проезда
На данный момент в Новомосковске на завершающем этапе выполняются роботы по ремонту внутридворовых проездов по адресу ул.Сучкова № 15 – №17. Все работы по ремонту дорог находятся на балансе «Комсервиса», такое решение было вынесено на зимней сессии городского совета.
просмотров: 245
У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини
15.11.2018, 07:59
У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни та було засноване в 1993 році. Саме на передодні такого чудового свята, з нагоди Дня працівників сільського господарства, в Дніпропетровській облдержадміністрації пройшла церемонія урочистого нагородження найкращих трударів області. До переліку «найкращих» потрапили і аграрії Новомосковщини.
просмотров: 211
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
14.11.2018, 11:46
Новомосковські військові закупили вугілля на двісті тисяч гривень
На сайті державних закупівель «Прозорро» з’явилося оголошення про намір 194 понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, що базується у м. Новомосковську, закупити для потреб військової частини 69 тон кам’яного вугілля марки ГР 0-100 та 13 тон вугілля марки ГР 0-200.
просмотров: 139
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14.11.2018, 10:31
У Новомосковському районі під час пожежі загинув літній чоловік
14 листопада о 01:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому будинку по вулиці Самарська селище Новоселівка Новомосковського району.
просмотров: 168
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое