На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

Педагогічні працівники з Новомосковська та району відвідали острів Хортиця


10.10.2018, 12:17


Кожен з нас хоча б раз у житті переживав найприємніші моменти. Одним із таких моментів стала поїздка-подарунок до міста Запоріжжя на острів Хортиця 07 жовтня 2018 року  від засновника Благодійного фонду «Твій Рідний край» Народного депутата України Вадима Нестеренка.

Завдяки Благодійному фонду «Твій Рідний край», вчителі Новомосковська та району відпочили від галасу та буденних справ,  поринули у казкову природу лісів, степів, величної річки Дніпро.

Розпочався цей казковий день виїздом з міста Новомосковськ через місто Дніпро, під час якої екскурсовод  переніс нас в історію цих двох міст, їх розвитку, будови та формування назв. Через цікаву та змістовну розповідь ми зовсім не відчули проведений час у дорозі.

Прибувши до міста Запоріжжя, ми відразу поринули у вирій сили та мужності. Заповідник Хортиця почав вражати своїм різномаїттям з самого початку: з одного боку - широкі ліси з віковічними деревами, які пам’ятають славетні часи козацтва,з іншого - скелясті береги річки Дніпро, які зачаровують своєю могутністю.

Переступивши поріг історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», кожен з нас опинився в  добі козацтва, відчувши на собі повсякденне життя та вірування козаків. Відвідали захоплюючі виставки та діарами, в яких представлені предмети побуту, одяг, колекція зброї козаків та старовинні ікони. Мали можливість помолитися та поставити свічки в діючій козацькій Покровській церкві. Приємним подарунком стала вистава театру  козацького бою "Січові козаки".

Після вистави, задоволених та веселих, почастували козацькими стравами в справжній корчмі. На згадку про подорож, бажаючі могли купити сувеніри, самостійно виготовити пам’ятні монети, зробити фото в костюмах козаків та козачок. Але на цьому наша подорож не закінчилася. Вся група вирушила до 700-річного дуба для того, щоб набратися сили, довголіття та виразити свою пошану цьому диву природи.

Додому всі повернулися переповнені почуттями, позитивними емоціями, з великою вдячністю Народному депутату Вадиму Нестеренку та Благодійному фонду «Твій Рідний край» за такий чудовий подарунок та продовження започаткованої ним традиції вітати освітян Новомосковського району з професійним святом.

 

Вдячні педагогічні працівники Новомосковського району.Читайте также


Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
15.10.2018, 09:06
Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю земляків із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці! 14 жовтня — знаменна дата для всіх українців. У цей день ми святкуємо День захисника Вітчизни, а для православних це ще й шановане в народі свято, що нагадує про чудесне явлення Покрови Пресвятої Богородиці в Константинополі. На мою думку, поєднання цих двох важливих подій є дуже символічним. Сьогодні захисниками Вітчизни є весь український народ. І ті, хто сьогодні на передовій у рядах Збройних Сил України та Національної гвардії, і ті, хто в якості волонтерів допомагають армії, і ті, хто на своїх робочих місцях зміцнюють обороноздатність країни, відраховуючи військовий податок на потреби української армії — кожен робить свій внесок у перемогу. А свято Покрови Пресвятої Богородиці — це свято великої радості, віри, надії на заступництво й милосердя. Для аграріїв, сільських жителів — цей день ще й символічно означає завершення основних польових робіт та збору врожаю. Сьогодні на натруджених і мозолистих долонях селян тримається свобода й незалежність України. Бажаю кожному мужності, завзятості, взаємовиручки й підтримки. Вірю, що ми пройдемо всі ці важкі часи, у країні в нас буде мир і добробут, а в кожній родині — любов, здоров’я й достаток. Зі святами, дорогі земляки! Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 116
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
15.10.2018, 09:06
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
Развитие спорта в Новомосковске зависит не только от привлечения молодёжи к здоровому образу жизни, но и от строительства соответствующей инфраструктуры.
просмотров: 444
Благородный подарок  Новомосковску
15.10.2018, 08:29
Благородный подарок Новомосковску
В 1968 году для жителей нашего города, напротив автомобильного моста, на излучине реки Самара, где когда-то было основное её русло намыт песчаный пляж. Первоначально здесь были установлены две раздевалки и пара «грибочков» от солнца, которых вскоре украли, и на этом всё благоустройство пляжа закончилось.
просмотров: 211
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
15.10.2018, 08:22
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у єпархіях УПЦ проходить Всеукраїнський хресний хід, присвячений 1030-літтю Хрещення Київської Русі з іконами та частками мощей Апостола Андрія Первозванного, Рівноапостольного князя Володимира і Рівноапостольної княгині Ольги. У Дніпропетровській єпархії УПЦ святині перебуватимуть у період з 29 жовтня по 18 листопада, повідомляється на сайті єпархії.
просмотров: 106
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить