На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську покращать стан дошкільних та закладів загальної середньої освіти


10.10.2018, 11:13


На сайті Новомосковської ради з’явився проект рішення «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2018 рік» згідно якого у Новомосковську будуть проведені роботи щодо покращення стану  деяких загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти. Сам проект буде розглянуто на найближчому засіданні виконкому.

 

Згідно переліку завдань і заходів Програми КПК 1211010 «Надання дошкільної освіти» будуть проведені наступні роботи: 

- Капітальний ремонт. Заміна вікон у будівлі комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) №13 "Теремок" за адресою : вул.З. Білої,4, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область. Корегування».

- Капітальний ремонт. Заміна вікон у будівлі комунального закладу  № 7 "Ластівка" за адресою :   вул. Спаська,8г,   м. Новомосковськ, Дніпропетровська область. Корегування».

- Корегування ПКД «Капітальний ремонт. Заміна вікон у будівлі комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) №13 "Теремок" за адресою : вул.З. Білої,4, м. Новомосковськ, Дніпропетровська область. Корегування».

- Корегування ПКД «Капітальний ремонт. Заміна вікон у будівлі комунального закладу  № 7 "Ластівка" за адресою :   вул. Спаська,8г,   м. Новомосковськ, Дніпропетровська область. Корегування».

- Виготовлення ПКД на тему: «Капітальний ремонт благоустрою та утеплення фасадів будівлі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) №8 «Черемушки» за адресою: пл.Героїв, 2а, м.Новомосковськ, Дніпропетровська область». 

Також, згідно даного проекту у місті будуть проводитися роботи по покращенню стану загальноосвітніх навчальних закладів.  

Так згідно переліку завдань і заходів Програми КПК 1211020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» будуть проведені наступні заходи: 

- Коригування робочого проекту: «Капітальний ремонт благоустрою та утеплення фасадів будівлі середньої загальноосвітньої школи №6 за адресою: вул. З. Білої, 6, м. Новомосковськ Дніпропетровської області».

- Технічне обстеження інженерної споруди по об’єкту: «Капітальний ремонт з утепленням фасаду будівлі гімназії №3 по пров. Новоселівському, 11, м. Новомосковськ Дніпропетровської області».

- Коригування робочого проекту: «Капітальний ремонт топкової з заміною котла філії СШ№13 по вул. Космонавтів, 13, м. Новомосковськ Дніпропетровської області».

- Капітальний ремонт топкової з заміною котла філії СШ№13 по вул. Космонавтів, 13, м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

- Виготовлення ПКД на систему пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей, системи централізованого пожежного спостерігання будівель та приміщень.

- Виготовлення ПКД на вогнезахисне оброблення дерев’яних конструкцій даху (горища).

- Виготовлення ПКД системи блискавкозахисту.

- Капітальний ремонт закладів загальної середньої освіти з облаштуванням протипожежною сигналізацією.

- Коригування робочого проекту «Капітальний ремонт з утепленням фасаду будівлі гімназії №3 по пров. Новоселівському, 11, м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Коригування».

- Виконання інженерно-геологічних вишукувань за адресою: «Капітальний ремонт з утепленням фасаду будівлі гімназії №3 по пров. Новоселівському, 11, м. Новомосковськ Дніпропетровської області».

- Коригування робочого проекту «Капітальний ремонт покрівлі НВК №1, по вул. Калнишевського, 7,         м. Новомосковськ, Дніпропетровської області».

- Коригування робочого проекту «Капітальний ремонт шиферної покрівлі СЗШ №2, по вул. Калнишевського, 19,  м. Новомосковськ, Дніпропетровської обл».Читайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 194
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
19.10.2018, 12:47
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
Згідно проекту рішення «Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік», майбутні абітурієнти матимуть змогу на платній основі пройти підготовчі курси до ЗНО. Саме так керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 23 липня 2010 року № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою надання якісної освіти та отримання додаткових доходів до місцевого бюджету, враховуючи розрахунок валових витрат, пов’язаних з наданням освітніх послуг Новомосковським міським ліцеєм «Самара» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: - Встановити вартість платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО у вихідні дні з 01 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року в розмірі 480,00 (чотириста вісімдесят) гривень на місяць. - Зобов’язати в.о. директора Новомосковського міського ліцею «Самара» Мітченко О.С.: - розміщувати кошти, отримані за платні освітні послуги, у групах з підготовки до ЗНО, на реєстраційному рахунку в управлінні державної казначейської служби України в Дніпропетровській області, м. Новомосковськ; - вести облік та складання звітності про надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства України.
просмотров: 215
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 390
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування  100 – річчя Василя Сухомлинського
19.10.2018, 11:33
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування 100 – річчя Василя Сухомлинського
В Новомосковській районній бібліотеці для юних користувачів організували акцію «15 хвилин з В. Сухомлинським». 28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З під його пера вийшло понад 600 статей, 1500 оповідань та казок для дітей. Безліч творів українця було перекладено на 53 іноземні мови, його праці видавалися в Англії, Китаї, Японії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі та багатьох інших країнах. На святкуванні, з учнями та їх батьками бібліотекарі прочитали та обговорили декілька оповідань, такі як «Камінь», «Бо я людина», «Невиховані й виховані», «Добре слово», «Материнське щастя» та інші. «Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом». Ці слова Великого педагога-новатора звучать особливо актуально сьогодні, коли відбувається становлення Нової української школи.
просмотров: 173
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить