На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

Поліція Новомосковська закликає батьків уважніше слідкувати за своїми дітьми


10.10.2018, 09:37


Запорука безпеки вашої дитини – це передусім якщо ви цікавитеся її життям, її інтересами. Завдяки цьому можна уникнути прикрих випадків та попередити майбутні. Втім, на жаль, не завжди батьки знають, що роблять їхні діти та де вони знаходяться.  

За останні декілька днів Новомосковським відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області проводилися оперативні роботи по розшуку двох неповнолітніх дітей, а саме: безвісти зниклої неповнолітньої Шабанової Кіри Валерійовни, 2006 року народження, мешканка смт. Гвардійське, Новомосковського району та неповнолітнього Задорожного Артема Олександровича, 03.07.2003 р.н., мешканця  с. Миколаївка, Новомосковського району.  

Завдяки оперативній роботі працівників поліції дітей було знайдено цілими та неушкодженими, але факт байдужості батьків залишається.  

В останні роки спостерігається збільшення кількості дітей, які залишають домівку. Особливо багато таких випадків у весняно-осінній період. Навесні тікають, коли встановлюється стабільно тепла погода. Восени, коли потрібно йти до школи, трапляється просто бум втеч з дому. Більш за все втікачі – це діти 11-16 років. 

Шановні батьки, щоб уберегти свою дитину від біди просто дотримуйтесь елементарних правил і завжди слідкуйте за свої ми чадами.  

Найголовніше:  

- навчіть дитину НЕ розмовляти з незнайомцями, НЕ сідати в чужу машину, НЕ приймати подарунки і НЕ блукати малолюдними місцями. У гості – тільки з батьками або з дозволу батьків! Навіть якщо запросив знайомий сусід, дитя повинне обов’язково повідомити мамі й тату, куди йде. 

- маленьким дітям необхідно знати своє ім'я та прізвище, вік, домашню адресу, бажано мобільні телефони батьків. 

- з підлітком намагайтесь більше спілкуватись, цікавтесь його справами, не забирайте особистих речей і не позбавляйте свободи. У проблемних питаннях знаходьте компроміс – чадо не має почуватись ображеним чи приниженим. 

- інформуйте дитину про можливі небезпечні ситуації, про збоченців, педофілів і інших психічно хворих людей. Не залякуйте, а розповідайте про реальні випадки, які колись стались. Привчіть чадо завжди піднімати слухавку, коли телефонують батьки! Також дитині необхідно знати екстрені номери телефонів. Дорослим не завадить перевірити власну телефону книгу: у ній повинні бути номери вихователів, вчителів, друзів, а також їхніх батьків.Читайте также


Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
15.10.2018, 09:06
Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю земляків із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці! 14 жовтня — знаменна дата для всіх українців. У цей день ми святкуємо День захисника Вітчизни, а для православних це ще й шановане в народі свято, що нагадує про чудесне явлення Покрови Пресвятої Богородиці в Константинополі. На мою думку, поєднання цих двох важливих подій є дуже символічним. Сьогодні захисниками Вітчизни є весь український народ. І ті, хто сьогодні на передовій у рядах Збройних Сил України та Національної гвардії, і ті, хто в якості волонтерів допомагають армії, і ті, хто на своїх робочих місцях зміцнюють обороноздатність країни, відраховуючи військовий податок на потреби української армії — кожен робить свій внесок у перемогу. А свято Покрови Пресвятої Богородиці — це свято великої радості, віри, надії на заступництво й милосердя. Для аграріїв, сільських жителів — цей день ще й символічно означає завершення основних польових робіт та збору врожаю. Сьогодні на натруджених і мозолистих долонях селян тримається свобода й незалежність України. Бажаю кожному мужності, завзятості, взаємовиручки й підтримки. Вірю, що ми пройдемо всі ці важкі часи, у країні в нас буде мир і добробут, а в кожній родині — любов, здоров’я й достаток. Зі святами, дорогі земляки! Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 115
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
15.10.2018, 09:06
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
Развитие спорта в Новомосковске зависит не только от привлечения молодёжи к здоровому образу жизни, но и от строительства соответствующей инфраструктуры.
просмотров: 441
Благородный подарок  Новомосковску
15.10.2018, 08:29
Благородный подарок Новомосковску
В 1968 году для жителей нашего города, напротив автомобильного моста, на излучине реки Самара, где когда-то было основное её русло намыт песчаный пляж. Первоначально здесь были установлены две раздевалки и пара «грибочков» от солнца, которых вскоре украли, и на этом всё благоустройство пляжа закончилось.
просмотров: 210
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
15.10.2018, 08:22
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у єпархіях УПЦ проходить Всеукраїнський хресний хід, присвячений 1030-літтю Хрещення Київської Русі з іконами та частками мощей Апостола Андрія Первозванного, Рівноапостольного князя Володимира і Рівноапостольної княгині Ольги. У Дніпропетровській єпархії УПЦ святині перебуватимуть у період з 29 жовтня по 18 листопада, повідомляється на сайті єпархії.
просмотров: 105
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить