На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську до дня вчителя відбувся святковий концерт


09.10.2018, 09:17


Щороку, у першу неділю жовтня, вся країна вітає вчителів із професійним святом. У цьому році свято випало на вихідні, 7 жовтня, тож всі святкові заходи були перенесені на понеділок. Загалом День вчителя – це день, у який відзначаються роль і заслуги працівників сфери освіти – у процесі якісного навчання на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства. Тож вчора, 8 жовтня, у Новомосковському Палаці культури «Металург» відбувся святковий концерт, на честь наших дорогих вчителів.

Розпочалося святкове дійство з неперевершеного виступу зразкового хореографічного колективу «Грація».

Після відкриття святкової програми ведучі перейшли до привітань представників міської влади. Саме так теплі щиросердечні вітання, слова вдячності та подяки в адресу вчителів висловив виконуючий обов’язки міського голови, секретар Новомосковської міської ради Сергій Горошко. 

 

Професія вчителя, вихователя дошкільного закладу завжди залишалась найбільш шанованою, але одночасно й важкою. Учитель, вихователь, педагог – це лікар, психолог, інтелектуал, дослідник, патріот, філософ, артист, інтелігент. Учитель та вихователь – це індивідуальність і неповторність, гармонійність і витонченість, це справжня зірка, яка світить та віддає тепло дітям. 

З нагоди такого чудового дня, винуватці самого свята – вчителі, педагоги, вихователі, директори та їх заступники, викладачі та завідуючі за сумлінну працю, відданість справі та з нагоди Дня працівників освіти були нагороджені преміями, грамотами міського голови, грамотами виконавчого комітету Новомосковської міської ради, нагрудними знаками та подяками від Міністерства освіти та науки.

Також від імені народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренко особистими подяками та квітами за сумлінну працю, високий професіоналізм, активність і самовідданість, та з нагоди Дня працівників освіти були нагороджені видатні вчителі та вихователі нашого міста.

З теплими словами привітання до усіх присутніх звернулась начальник управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Павлік Ольга Сергіївна, яка від імені управління освіти також вручила педагогам, викладачам, учителям та вихователям грамоти. 

 

По завершенню офіційної частини до уваги присутніх була представлена неперевершена святкова програма. Гарний святковий настрій працівникам освіти Новомосковська дарували аматори обласної сцени, дипломанти різних вокальний та музичних конкурсів - молоді, елегантні, обдаровані - Денис Черкасов і Вадим Кочетков.

Артисти виконували запальні та багатьом відомі пісні, які нікого не залишили осторонь. Хтось підспівував, хтось танцював, але у кожного присутнього на святі від радості сяяли очі, адже це було саме їх свято – День працівника освіти. Приємно було спостерігати щасливі посмішки людей, які кожен день вправно трудяться  задля нашого майбутнього, які несуть світло знань і намагаються подарувати його кожному.


Аліна ЯценкоЧитайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 194
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
19.10.2018, 12:47
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
Згідно проекту рішення «Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік», майбутні абітурієнти матимуть змогу на платній основі пройти підготовчі курси до ЗНО. Саме так керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 23 липня 2010 року № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою надання якісної освіти та отримання додаткових доходів до місцевого бюджету, враховуючи розрахунок валових витрат, пов’язаних з наданням освітніх послуг Новомосковським міським ліцеєм «Самара» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: - Встановити вартість платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО у вихідні дні з 01 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року в розмірі 480,00 (чотириста вісімдесят) гривень на місяць. - Зобов’язати в.о. директора Новомосковського міського ліцею «Самара» Мітченко О.С.: - розміщувати кошти, отримані за платні освітні послуги, у групах з підготовки до ЗНО, на реєстраційному рахунку в управлінні державної казначейської служби України в Дніпропетровській області, м. Новомосковськ; - вести облік та складання звітності про надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства України.
просмотров: 215
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 390
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування  100 – річчя Василя Сухомлинського
19.10.2018, 11:33
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування 100 – річчя Василя Сухомлинського
В Новомосковській районній бібліотеці для юних користувачів організували акцію «15 хвилин з В. Сухомлинським». 28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З під його пера вийшло понад 600 статей, 1500 оповідань та казок для дітей. Безліч творів українця було перекладено на 53 іноземні мови, його праці видавалися в Англії, Китаї, Японії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі та багатьох інших країнах. На святкуванні, з учнями та їх батьками бібліотекарі прочитали та обговорили декілька оповідань, такі як «Камінь», «Бо я людина», «Невиховані й виховані», «Добре слово», «Материнське щастя» та інші. «Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом». Ці слова Великого педагога-новатора звучать особливо актуально сьогодні, коли відбувається становлення Нової української школи.
просмотров: 173
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить