На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У селі Вільне Новомосковського району відбулась акція “Увага!Діти на дорозі”


06.10.2018, 09:42


Початок осені — це початок навчального року, час напруженої праці, мобілізації зусиль організму дітей до сприймання інформації, посилення розумової діяльності, зміни ритму життя. Після літніх канікул школярам необхідно допомогти швидше пристосуватися до правил дорожнього руху. Із цією метою щорічно проводиться Всеукраїнська Акція «Увага! Діти на дорозі!».

Дорога помилок не пробачає. Тому безвідповідальність, зневага до вимог правил дорожнього руху, необачність часто призводять до біди. Перші необхідні знання діти отримують від батьків і вчителів, тож тематичні заходи у Вільненському НВК для закріплення правил стали вельми доречними. Цікаво та змістовно пройшли профілактичне віче «Увага! МИ на дорозі», єдиний урок дорожньої безпеки з правил дорожнього руху та правил користування громадським транспортом «Дитинству — безпечні дороги!», загальношкільна смс-акція «Знаємо. Вивчаємо. Виконуємо», віртуальна подорож «Подружимося з дорожніми знаками», практичне заняття «Дбаємо про безпеку на дорозі», ситуативна гра «Ще раз про безпеку на дорозі», інтелектуальна гра «Зелений вогник», інтерактивний урок «Світлофор — наш друг», ігровий диктант «Ми із зеброю на ТИ», брейн–стормінг «Знання про дорогу — безпека підростаючого покоління», відеолекторій «Молоде покоління за безпеку руху», п’ятихвилинки безпеки.

Активно до проведення акції долучилася бібліотека. Перегортаючи сторінки книг і журналів, користувачі інформаційного центру закладу мали можливість розширити знання дітей у сфері безпеки власного життя. Для молодших друзів старшокласники організували «Дорожній екскурс», провели бесіди біля бібліополиці «Червоний, жовтий, ЗЕЛЕНИЙ» а малята з групи дошкільного відділення під час веселого квесту «Колір безпечної дороги» активно запам’ятовували правила поведінки на дорозі та як безпечно переходити вулицю.

Бібліотекар Вільненського НВК
Лідія ШЕРСТЮКЧитайте также


Новомосковські школярі знайомилися з основами законів нашої країни
13.12.2018, 09:45
Новомосковські школярі знайомилися з основами законів нашої країни
11 грудня поточного року в черговий раз до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області завітали учні 9 класів міста - учасники Міської школи активістів учнівського самоврядування «Лідер». Школярі брали участь у цікавому заході «Закон і право».
просмотров: 106
Футболісти Новомосковська успішно стартували у зимовому турнірі пам’яті М. Білого
13.12.2018, 08:34
Футболісти Новомосковська успішно стартували у зимовому турнірі пам’яті М. Білого
Згідно інформації ФФДО з 1 грудня 2018 року на Дніпропетровщині стартує зимовий обласний турнір з футболу пам'яті Максима Білого. У турнірі бере участь 24 футбольні команди Дніпропетровської області, в їх числі команди з Новомосковська.
просмотров: 113
У Новомосковську затвердили перелік документів для підтвердження пільгової категорії дітей
13.12.2018, 08:24
У Новомосковську затвердили перелік документів для підтвердження пільгової категорії дітей
На останньому засіданні Новомосковської міської ради депутатський корпус затвердив перелік документів, які потрібні для підтвердження пільговості дитини при подачі до органів місцевого самоврядування.
просмотров: 115
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
12.12.2018, 08:11
В Новомосковске долг населения за отопление «перевалил» за 20 млн. грн.
По состоянию на 11 декабря общая сумма долга населения по централизованному отоплению составляет 21 361 000,00 гривен вместо того, чтобы оплачивать свои счета, задолженность выросла на 8 730 000,00 гривен. И это только после одного месяца отопительного сезона, что ждет дальше Новомосковск не известно.
просмотров: 202
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое