На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковські судді-наставники підвищували свою кваліфікацію в столиці


05.10.2018, 08:39


Голова Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, суддя Віталій Лила та заступник голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, суддя Артем Олійник прийняли участь у тренінгу для суддів–наставників (коучів) стажувань кандидатів на посаду судді “Наставництво (коучинг) та його необхідність для формування навичок”, який був проведений   03 жовтня 2018 року в місті Києві Національною школою суддів України  у співпраці з Проектом ЄС “Підтримка реформ з верховенства права в Україні (ПРАВО-JUSTICE)” та  Програмою реформування сектору юстиції Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя”.

 

Метою тренінгу було формування вмінь та навичок щодо здійснення наставництва (коучинга) під час проходження кандидатами на посаду судді стажування в місцевих загальних судах, розвиток комунікаційних навичок та підвищення викладацької майстерності.

 

Головним завданням тренінгу поставлено виховання у майбутніх суддів відчуття справедливості, поваги до людей і дотримання верховенства права у своїй роботі в подальшому і цим навичкам їх навчать наставники під час практичного стажування, зокрема у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області, як одному із небагатьох базових судів України, визначених Національною школою суддів України.

 

За матеріалами Новомосковського міськрайонного судуЧитайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 106
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 58
Новомосковцев травят гнилой курятиной
11.12.2018, 08:51
Новомосковцев травят гнилой курятиной
Жительница Новомосковска, Светлана, приобрела в одном из городских магазинов куриные грудки, однако радоваться покупке ей долго не пришлось, поскольку уже дома, развернув пакет с курицей, она увидела, что ей продали товар с признаками гнили.
просмотров: 335
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 229
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое