На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У новомосковському музеї стартувала фотовиставка «Сучасність. Без купюр»


04.10.2018, 11:41


У новомосковському історико-краєзнавчому музеї відкрилася фотовиставка «Сучасність. Без купюр». На 80 світлинах – миттєвості сьогодення. Життя як воно є. Без прикрас. Всі 25 авторів робіт – фотохудожники Дніпропетровщини. Експозиція триватиме до 13 жовтня.

Виставка – спільний проект Дніпропетровської облдержадміністрації та дніпровського музею українського живопису

«Не часто відвідую фотовиставки, але тут є на що подивитися. Вражень – безліч. Кожна світлина – окрема історія, посил автора. Дивишся – і переживаєш певні емоції. Це і співчуття, і страх, і гордість за свою Батьківщину», – сказала відвідувачка Альона Ковтун

На світлинах –  зоображено і буденне життя,і  мальовничі пейзажі, і цікаві портрети.

«Ця виставка спонукає людей зупинитися, переосмислити буденність і усвідомити, що життя – прекрасне», – розповіла науковий співробітник музею Катерина Британ

Серед авторів – фотохудожник із села Губиниха Новомосковського району, Ігор Жолобак. «Найбільше «зачепила» картина «Філософія життя. Покоління» Ігора Жолобака. Вона з глибоким смислом. Добре продумані деталі. Автор зобразив життя людини змалку – і до самого кінця», – підкреслила відвідувачка Яна Панікаревич. Автор передав на світлині плинність часу і швидкоплинність життя людини.

 

Відвідувач виставки – військовий 25-ї повітряно-десантної бригади Владислав Мороз – впізнав на одній із світлин місце на сході України, де неодноразово бував.

«Це місце – до болю знайоме. Дорога від села Зайцеве, що під Горловкою, на Бахмутську трасу. Ми часто ходили нею, як і ця людина, закарбована на фото», – сказав Владислав Мороз.Читайте также


У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
11.12.2018, 11:13
У Новомосковську підвели підсумки конкурсу із землеустрою
05 грудня 2018 року о 10-00 год. відбулося засідання комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою.
просмотров: 98
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
11.12.2018, 10:30
В Новомосковске с нового года будет работать единственный исполнитель жилищно – коммунальных услуг
В городе Новомосковске существует два коммунальных предприятия с почти похожими названиями и похожими функциями - КП НККП (Коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий») и МКП НККП (Городское коммунальное предприятие «Новомосковский комбинат коммунальных предприятий»).
просмотров: 234
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 109
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 59
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое