На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську на ремонті водогону зекономили майже 2,2 млн. гривен


26.09.2018, 10:41


Нещодавно у Новомосковську, після скандалу з відключенням міста за борги від води, пішло у відставку старе керівництво КП «Новомосковськводоканал» та залишило після себе декілька «хвостів».

Одним з таких «хвостів», це ремонт водогінного колектора по вулиці З.Білої. Реконструкція розпочалась на початку літа та перетворилась на довгобуд.

Після того, як до народного депутата України Вадима Нестеренко звернулись місцеві мешканці, які були обурені тим, що колектор розрили, залишили після себе велику яму та усе літо нічого не робили, питання зрушило з мертвої точки.

Вадим Григорович взяв на особистий контроль процес реконструкції та поставив задачу новому керівництву КП «Новмосковськводоканал» відремонтувати колектор у місячний термін.

Майже за три тижні були проведені всі ремонтні роботи та доручення народного депутата України було виконане у зазначені строки.

Зауважимо, що попередні розрахунки на ремонт цієї ділянки складали майже 2,5 млн. гривен, але нове керівництво КП «Новомосковськводоканал» виконало ремонтні роботи за 300 тисяч гривен. Економія бюджетних коштів складає майже 2,2 млн. гривень.

Нагадаємо, що напередодні було проведено службове розслідування, по фактам якого,  КП Новомосковськводоканал втратив майже 7,2 млн. гривень в результаті неграмотного ведення фінансово-господарської діяльностіЧитайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 106
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 58
Новомосковцев травят гнилой курятиной
11.12.2018, 08:51
Новомосковцев травят гнилой курятиной
Жительница Новомосковска, Светлана, приобрела в одном из городских магазинов куриные грудки, однако радоваться покупке ей долго не пришлось, поскольку уже дома, развернув пакет с курицей, она увидела, что ей продали товар с признаками гнили.
просмотров: 335
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 229
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое