На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковську відбулось чергове засідання виконкому


22.09.2018, 08:32


У п’ятницю, 21 вересня, в приміщенні Новомосковської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету міста.  На порядок денний було винесено і розглянуто більше 50 питань, але не всі вони були прийняті. Деякі питання були відправлені на доопрацювання. 

Члени виконкому розглядали і затверджували проекти рішень, що стосуються розвитку культури та спорту, сфери поліпшення освіти і медицини нашого міста, житлово-комунального, соціального, економічного розвитку, архітектури та містобудування, і безліч інших питань

Першим свій звіт про хід виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р., а також про початок опалювального сезону 2018-2019 р.р. в м. Новомосковську, перед членами виконкому зачитав перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу  міста Карачевцев Юрій Васильович.
На засіданні був присутній директор КП «Новомосковськ Коменерго» Володимир Тарасюк, який зазначив, що у Новомосковську знов почастішали випадки крадіжок запчастин тепломережі. На сьогоднішній день вже близько 10 будинків постраждали від рук вандалів. Поки що сума збитків складає близько 20 тис. грн. Подібна ситуація була і в минулому році, але загальна сума збитків складала більше 500 тис. грн.

 

Також, як повідомлялось раніше, на засіданні виконкому було прийнято рішення про закріплення  прибудинкової території  житлових багатоквартирних будинків,  в яких створені ОСББ, для їх санітарного утримання.

 

Загалом на виконкомі розглядали наступні питання: 

- Про хід виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р.

- Про початок опалювального сезону 2018-2019 р.р. в м. Новомосковську.

- Про затвердження мережі закладів освіти міста на 2018/2019 навчальний рік.

- Про зміни штатних одиниць по закладах управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2018-2019 навчальний рік.

- Про внесення змін та доповнень до пропозицій та календарного плану щодо реалізації комплексної  «Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки» у 2018 році.

- Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» на 2018-2019 навчальний рік.

- Про внесення змін до п. 3, 7 рішення №451/0/6-18 від 17.08.2018 «Про проведення Дня міста Новомосковська 22-23 вересня 2018 р.».

- Про створення комісії з питань захисту прав дитини.

- Про затвердження заходів щодо  проведення благодійної акції «Милосердя» та відзначення  в місті   Міжнародного дня громадян похилого віку і Дня ветерана.

- Про внесення змін до рішення виконкому  № 13/0/6-18 від  17.01.2018 р. «Про  затвердження  Календарного плану виконання Програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2016 – 2020 р.р. в 2018 р. та Пропозицій щодо реалізації Програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2016 – 2020 р.р. в 2018 р.».

- Про внесення змін до рішення виконкому від 17.01.2018 року  № 23/0/6-18 «Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2018 році».

- Про затвердження   протоколів  засідання комісії  по розгляду спірних та неврегульованих питань, що виникають під час призначення населенню соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам .

- Про затвердження протоколу засідання комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та  особам,  які брали участь у бойових діях на території інших держав.

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 26/0/6-18 від 17.01.2018 «Про затвердження пропозицій щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 р.

- Про внесення змін до заходів щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та  культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по КП «НККП» на 2018 рік.

- Про внесення змін в додаток №1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 16.02.2018 року №68/0/6-18.

- Про  розгляд   проекту   змін     до   рішення   Новомосковської міської ради № 476 від 18.12.2017р.   «Про  затвердження   Програми  соціально – економічного  та культурного  розвитку м. Новомосковська    на  2018 рік».

- Про погодження призначення директора КП «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС».

- Про надання матеріального заохочення головам квартальних комітетів.

- Про надання матеріальної допомоги.

- Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів обласної субвенції.

- Про надання матеріальної допомоги громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету.

- Про надання матеріальної допомоги на поховання громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету.

- Про затвердження змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки» на 2018 рік

-  Про затвердження змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку  м. Новомосковська на 2018 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2018 рік

- Про  закріплення  прибудинкової території  житлових багатоквартирних будинків,  в яких створені ОСББ, для їх санітарного утримання .

- Про склад постійної комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню у м. Новомосковську.

- Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради.

Більш детальніше про кожне з цих питань, розповімо у наступних статтях.


Читайте также


Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
15.10.2018, 09:06
Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю земляків із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці! 14 жовтня — знаменна дата для всіх українців. У цей день ми святкуємо День захисника Вітчизни, а для православних це ще й шановане в народі свято, що нагадує про чудесне явлення Покрови Пресвятої Богородиці в Константинополі. На мою думку, поєднання цих двох важливих подій є дуже символічним. Сьогодні захисниками Вітчизни є весь український народ. І ті, хто сьогодні на передовій у рядах Збройних Сил України та Національної гвардії, і ті, хто в якості волонтерів допомагають армії, і ті, хто на своїх робочих місцях зміцнюють обороноздатність країни, відраховуючи військовий податок на потреби української армії — кожен робить свій внесок у перемогу. А свято Покрови Пресвятої Богородиці — це свято великої радості, віри, надії на заступництво й милосердя. Для аграріїв, сільських жителів — цей день ще й символічно означає завершення основних польових робіт та збору врожаю. Сьогодні на натруджених і мозолистих долонях селян тримається свобода й незалежність України. Бажаю кожному мужності, завзятості, взаємовиручки й підтримки. Вірю, що ми пройдемо всі ці важкі часи, у країні в нас буде мир і добробут, а в кожній родині — любов, здоров’я й достаток. Зі святами, дорогі земляки! Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 116
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
15.10.2018, 09:06
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
Развитие спорта в Новомосковске зависит не только от привлечения молодёжи к здоровому образу жизни, но и от строительства соответствующей инфраструктуры.
просмотров: 444
Благородный подарок  Новомосковску
15.10.2018, 08:29
Благородный подарок Новомосковску
В 1968 году для жителей нашего города, напротив автомобильного моста, на излучине реки Самара, где когда-то было основное её русло намыт песчаный пляж. Первоначально здесь были установлены две раздевалки и пара «грибочков» от солнца, которых вскоре украли, и на этом всё благоустройство пляжа закончилось.
просмотров: 211
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
15.10.2018, 08:22
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у єпархіях УПЦ проходить Всеукраїнський хресний хід, присвячений 1030-літтю Хрещення Київської Русі з іконами та частками мощей Апостола Андрія Первозванного, Рівноапостольного князя Володимира і Рівноапостольної княгині Ольги. У Дніпропетровській єпархії УПЦ святині перебуватимуть у період з 29 жовтня по 18 листопада, повідомляється на сайті єпархії.
просмотров: 106
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить