На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковський дитсадок «Росинка» прививає дітлахам любов до спорту


19.09.2018, 21:28


 З 4 по 7 вересня 2018 року в закладі дошкільної освіти № 4 «Росинка» м. Новомосковська був проведений Олімпійський тиждень до Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту.
 

  

 

Протягом тижня були залучені до організації та проведення заходів – вихованці дитячого садка, батьки, педагогічні працівники. Всі заходи були спрямовані на збереження і зміцнення здоров'я дошкільників, популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

 

  

 

Тиждень був насичений спортивними розвагами, змаганнями, рухливими іграми. Так, Спортивна розвага «Здорових, сильних, сміливих діток, готує до школи дитячий садок» зібрала дітей 6-го року життя. Між собою змагалися три команди: «Швидкі» (група № 5 «Ромашка»), «Спритні» (група № 8 «Сонечко»), «Сміливі» (група № 10 «Барвінок»). Цікаві завдання, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі.

 

З дітьми середнього дошкільного віку було проведено фізкультурне заняття «Ми дружимо з фізкультурою», мета якого залучення малят до занять фізичною культурою та спортом.

 

Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчалися. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

 

Протягом тижня вихованці ще й знайомилися з історією Олімпійських ігор, із кодексом учасників змагань, із принципами Олімпійського руху та видами спорту.

 

Фізкультурний настрій панував на протязі всього Олімпійського тижня. Дошкільники отримали заряд бадьорості, позитивні емоції, показали свої вміння, навички з оволодіння основними рухами, а головне зрозуміли те, що у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання та віру у свої власні сили.

 

Ось так змістовно, весело та цікаво пройшов Олімпійський тиждень у ЗДО № 4 «Росинка».

 

Ми ще раз переконалися, що в нашому дитсадочку ростуть сильні, спритні й сміливі малюки.

 

 

Хутько Тетяна Іванівна, вихователь-методист

ЗДО № 4 «Росинка».

Читайте также


В області затвердили розподілення коштів виділених на об’єкти  38-го округу Новомосковщини
13.12.2018, 11:06
В області затвердили розподілення коштів виділених на об’єкти 38-го округу Новомосковщини
7 грудня на останній в цьому році XV сесії Дніпропетровської обласної ради депутати проголосували за новий кошторис області. На наступний рік кількість коштів на розвиток Дніпропетровщини зросла майже на мільярд гривень. Загальний бюджет склав 18 млрд. 380 млн. грн.
просмотров: 156
В Новомосковском районе объявлено штормовое предупреждение
13.12.2018, 10:26
В Новомосковском районе объявлено штормовое предупреждение
В ближайшие дни, 12 и 13 декабря, на Новомосковщине обещают снег, сильный ветер и гололед
просмотров: 137
Новомосковські школярі знайомилися з основами законів нашої країни
13.12.2018, 09:45
Новомосковські школярі знайомилися з основами законів нашої країни
11 грудня поточного року в черговий раз до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області завітали учні 9 класів міста - учасники Міської школи активістів учнівського самоврядування «Лідер». Школярі брали участь у цікавому заході «Закон і право».
просмотров: 110
Футболісти Новомосковська успішно стартували у зимовому турнірі пам’яті М. Білого
13.12.2018, 08:34
Футболісти Новомосковська успішно стартували у зимовому турнірі пам’яті М. Білого
Згідно інформації ФФДО з 1 грудня 2018 року на Дніпропетровщині стартує зимовий обласний турнір з футболу пам'яті Максима Білого. У турнірі бере участь 24 футбольні команди Дніпропетровської області, в їх числі команди з Новомосковська.
просмотров: 115
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое