На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Навчальний рік у Новомосковських закладах освіти розпочався з олімпійського тижня


18.09.2018, 08:44


 Новий навчальний рік цього року у закладах освіти Новомосковська розпочався Олімпійським тижнем. Метою його проведення є пропаганда здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом.
 

  

 

З 3 по 8 вересня 2018 в закладах освіти проходили єдині зарядки, рухливі перерви, спортивні флешмоби, виховні години, бібліотечні уроки з  олімпійської тематики, конкурси малюнків, літературних творів «Ода спорту», спортивні вікторини.

 

Майже в усіх закладах освіти урочисто та яскраво пройшли відкриття шкільних Спартакіад, Малих олімпійських ігор з показовими виступами юних спортсменів, з веселими іграми та спортивними змаганнями.

 

Під час проведення Олімпійського уроку учні мали змогу зустрітися та поспілкуватися з видатними  спортсменами  нашого міста, учасниками Олімпійських ігор, чемпіонами Всеукраїнських та Міжнародних змагань  з багатьох видів спорту, заслуженими тренерами України.

 

  

 

Педагоги висловлюють подяку учасниці олімпійських ігор в Пекіні Ляльчук Наталії, заслуженим тренерам України Джизі Володимиру, Кобцю Юрію, Безсменко Андрію, Щербаню Анатолію та багатьом іншим нашим землякам – спортсменам за популяризацію та пропаганду спорту серед учнів, за небайдуже ставлення до виховання у молоді навичок здорового способу життя.

 

Закінчився Олімпійський тиждень 8 вересня 2018 року загальноміським спортивно-мистецьким святом, присвяченим Дню фізичної культури та Всеукраїнському Олімпійському тижню, в якому 360 учнів закладів освіти брали участь у флешмобі.

 

  

 

 Бажаємо всім учням нашого міста міцного здоров’я, завзятості в заняттях фізичною культурою та спортом. А юним спортсменам – нових спортивних досягнень!

 

Мяконьких Т.І.

Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 106
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 58
Новомосковцев травят гнилой курятиной
11.12.2018, 08:51
Новомосковцев травят гнилой курятиной
Жительница Новомосковска, Светлана, приобрела в одном из городских магазинов куриные грудки, однако радоваться покупке ей долго не пришлось, поскольку уже дома, развернув пакет с курицей, она увидела, что ей продали товар с признаками гнили.
просмотров: 335
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 229
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое