На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

Відбувся відкритий Чемпіонат міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2018»


17.09.2018, 12:08


 В суботу, 15 вересня, у Новомосковську в акваторії ріки Самара (набережна з протилежної сторони парку ім. О. Сучкова) відбувся традиційний відкритий Чемпіонат міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2018».
 

  

 

Новомосковськ завжди славився добрими справами, вагомими перемогами не тільки в праці, але й у спорті. А спортсмени нашого міста вписали чимало яскравих сторінок в історію спорту України.

 

Веслувальні види спорту є досить популярними у нашому місті серед молоді. У 2009 році з метою популяризації веслувальних видів спорту було вирішено проводити щороку дані змагання. Але, на превеликий жаль, вони проводилися лише один раз. Лише після 6-річної перерви було вирішено поновити дані змагання. І тепер вони стали традиційними і проводяться щорічно.

 

  

 

На четвертому традиційному відкритому Чемпіонаті міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2018» зі словами привітання виступив виконуючий обов’язки міського голови, секретар Новомосковської міської рад Сергій Горошко.

 

 

Провідні спортсмени Новомосковщини – гордість не тільки нашого краю, але і всієї України, а їх високі досягнення – це слава й імідж нашого регіону.

 

8 вересня вихованці відділення веслування академічного приймали участь у ІІІ заключному етапі кадетської регати «Золоте весло», який проходив у м. Дніпро. На даних змаганнях наша спортсменка Монашко Анастасія, вихованка тренера Ляльчку Наталії Віталіївни, виборола чергову золоту нагороду і отримала пару весел.

 

Під час вступної частини змагань, з привітаннями та поздоровленнями, не забули й про тих спортсменів відділення веслування академічного, які примножують славу нашого міста. Саме так, грамотами та цінними подарунками були нагороджені: майстер спорту, чемпіонат України серед чоловіків Заєць Валентин; срібний призер Чемпіонату України серед юніорів Майко Микита; КМС, бронзовий призер Кубка України серед юніорів Бєдарьов Роман; заслужений тренер України Дігтяренко Руслан; тренер відділення веслування академічного Бондаренко Валерій; КМС, чемпіонка України серед юнаків Монашко Анастасія; МСМК, тренер відділення веслування академічного Ляльчук Наталія.

 

  

 

По завершенню офіційної частини юні спортсмени Новомосковщини розпочали підготовку до змагань. Кожен із учасників «Новомосковської Регати – 2018» викладався на повну аби показати найкращі результати. По завершенню змагань турнірна таблиця виглядала наступним  чином:

 

Юнаки 2001-2002р.н., клас човнів одиночка парна:

 

1. Майко Микита

2. Ярошенко Данило

3. Міленін Микита

 

Юнаки 2003-2005 р.н., одиночка парна:

 

1.Майко Михайло

2.Шевченко Денис

3. Бєдарьов Роман

 

Юнаки 2003-2004 р.н., клас човнів двійка парна:

 

1.Долинюк Максим/Долинюк Ярослав

2. Зиненко Артем/Онищенко Антон

3. Замковий Анатолій / Мар'янченко Ілля

 

Юнаки 2005-2006 р.н., одиночка парна:

 

1. Кучеренко Ян

2. Баранник Кирило

3. Кущик Гліб

 

Юнаки 2005-2006 р.н,. двійка парна:

 

1.Карпенко Богдан/Рубаник Гліб

2. Пушкаренко Данило/ Гиркало Максим

3. Грига Максим /Макаренко Олег

 

Дівчата 2003-2005 р.н., одиночка парна:

 

1.Монашо Анастасія

2. Федотова Любов

3. Мішина Вікторія

 

Дівчата 2006-2007 р.н., одиночка:

 

1. Браславець Таісія

2. Вікторова Заріна.

 

Переможці були нагороджені грамотами та медалями.

 

  

 

Загалом у відкритому Чемпіонаті міста з веслувальних видів спорту «Новомосковська Регата – 2018» приймали участь 50 учасників. Також цього дня проходили змагання з веслування на байдарках, де наші спортсмени показали не менш значимий результат.

 

Редакція «Полезной газеты Новомосковска» вітає юних спортсменів з перемогою. Бажаємо Вам спортивних та життєвих перемог, вдалих стартів та нових  чемпіонських висот.

Читайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 98
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 282
Новомосковські оперативники затримали зловмисників, які пограбували перехожого
19.10.2018, 10:27
Новомосковські оперативники затримали зловмисників, які пограбували перехожого
Двоє раніше судимих зловмисників були затримані правоохоронцями за лічені години. Наразі вирішується питання щодо обрання останнім міри запобіжного заходу.
просмотров: 167
В Новомосковске жители собрали многомиллионный долг за отопление
18.10.2018, 14:41
В Новомосковске жители собрали многомиллионный долг за отопление
На сегодняшний момент в Новомосковске очень остро стоит вопрос об отключении жилых домов от сетей централизованного отопления в грядущем отопительном сезоне. Отопительный сезон 2017-2018 для новомосковцев закончился тем, что НАК «Нафтогаз» не продлил с городом контракт на поставку газа из-за огромного долга горожан. По состоянию на 17 октября, задолженность по централизованному отоплению постепенно снижается, сейчас сумма долга составляет - 13 998 000,00 гривен, но этого не достаточно, для того чтобы для котелен Новомосковска выделили лимит. В рыночных отношениях, НАК “Нафтогаз” не прощает долг и наоборот, требует предоплату за газ, которая не возможно из-за долга жителей многоэтажек. Заядлые неплательщики могут надеяться, на то, что “бабье лето” продлиться как можно дольше. Ведь и в правду сейчас на улице, жители многоэтажек ловят последние теплые лучи солнца. Могут проводить больше времени на улице, а не сидеть в холодных квартирах. Но нужно понимать, что на календаре конец октября, и как не крути скоро первые заморозки настигнут и Новомосковск. Жители Новомосковска должны понимать, что получение данного вида услуг и фактическая неоплата, влечет за собой определённые последствия. Порядок ответственности должников чётко прописан в законодательстве. При этом обязанность по оплате жилищно-коммунальных услуг в сроки, установленные договором или законом, является залогом их предоставления, поскольку Закон Украины «О жилищно-коммунальных услугах» предусматривает обязательную их оплату потребителем таких услуг. Если новомосковцы, проживающие в многоэтажках вовремя не заплатят за уже потребленную услугу отопления их квартир и долг перед НАК «Нафтогаз Украины» не будет погашен, тогда ни о каком централизованном отоплении и речи идти не может. Новомосковцы, давайте не будем такими бессердечными ни к себе, ни к другим людям. Вы должны понимать, что сами по себе долги не исчезнут. У каждого есть свои обязательства, которые если не выполнить, нагрянут неминуемые последствия. В данном случае - это холодные квартиры, садики, школы, больницы. Поэтому, уважаемые горожане, в ваших руках судьба всего города. Не будете платить Вы – перестанут платить все. От каждой заплаченной гривны зависит судьба Новомосковска следующей холодной зимой.
просмотров: 299
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить