На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

У Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні - ярмарок вакансій


13.09.2018, 15:05


Одним із пріоритетних завдань Новомосковського міськрайонного центру зайнятості, це досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, посилення взаємодії з потужними підприємствами щодо якісного задоволення їх потреб у персоналі.

З метою сприяння в найкоротші терміни підібрати працівників за робітничими професіями для ТОВ «Новомосковський посуд» , 12.09.2018 року в приміщені Новомосковського міськрайонного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій.

В заході прийняли участь спеціалісти з найму робітничого персоналу ТОВ «Новомосковський посуд» Лисиця Оксана та Ришко Інна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новомосковського МРЦЗ Зубаненко Юлія, було запрошено 16 безробітних осіб.

Учасникам міні-ярмарку запропонували вакансії: емалювальник, сортувальник напівфабрикатів, слюсар-інструментальник, терміст, токар. Представники ТОВ «Новомосковський посуд» розповіли присутнім про умови праці та рівень заробітної плати, можливість навчання на підприємстві та отримання декількох робітничих професій. Для працівників підприємства організовано транспортну доставку до місця роботи з сільських населених пунктів району, також підприємство забезпечує своїх працівників пільговим комплексним харчуванням.

У кінці заходу безробітні мали можливість індивідуально поспілкуватися з представниками підприємства. Особам, які планують працевлаштуватися на ТОВ «Новомосковський посуд» запропоновано детально ознайомитися з виробництвом на території роботодавця.

На 11 жовтня 2018 року, Новомосковським міськрайонним центром зайнятості заплановано проведення заходу «День відкритих дверей на виробництві ТОВ «Новомосковський посуд» та особистої співбесіди безробітних осіб з представниками підприємства. Всіх бажаючих відвідати цей захід просимо звертатися до Новомосковського міськрайонного центру зайнятості за телефоном: (05693)75074, або за адресою: м. Новомосковськ, пл. Перемоги, буд. 8, каб. №5.Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 106
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 58
Новомосковцев травят гнилой курятиной
11.12.2018, 08:51
Новомосковцев травят гнилой курятиной
Жительница Новомосковска, Светлана, приобрела в одном из городских магазинов куриные грудки, однако радоваться покупке ей долго не пришлось, поскольку уже дома, развернув пакет с курицей, она увидела, что ей продали товар с признаками гнили.
просмотров: 335
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 229
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое