На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
14 408 000 грн
общий долг за тепло по городу

На Новомосковщині 93 бригада поступово розвиває свою інфраструктуру


13.09.2018, 10:21


93 ОМБр - одна з перших бригад, яка встала на захист України на початку війни. Тоді її матеріально-технічна база перебувала у занедбаному стані. Втім, наразі поступово вся необхідна інфраструктура на постійному пункті дислокації у Черкаському (Новомосковський район) відновлюється і бійці отримують належні умови для проходження служби. Про це повідомляє 93 бригада у Facebook.

Зазначається, що на початок 2014-го року 93 бригада налічувала приблизно півтисячі осіб: офіцерів, строковиків, контрактників, працівників Збройних Сил – бухгалтерів, кравців тощо. Вони служили всупереч обставинам, забуті й покинуті усіма в старих, ще радянських часів приміщеннях штабу та парку, казармах та інших спорудах. Але з початком вторгнення росії, почалася розбудова інфраструктури.

Зокрема, на заміну наметовому містчеку, через який пройшло шість хвиль мобілізацій, будують та ремонтуються казарми з усіма належними умовами для проживання.

"З минулого року за сприяння Міністерства оборони України ведуться капітальні ремонтні роботи в пункті постійної дислокації холодноярців: в казармах і штабі, приміщенні медпункту, їдальні, спортзалу. Створено монумент на честь полеглих бійців 93 бригади на Донбасі та пам’ятник героям Другої світової війни. Наводиться лад на території військового містечка. Зміни помітно неозброєним оком. Ще більше роботи попереду, але головне – що є розуміння та концепція подальшого розвитку, яка всупереч усьому реалізовується. Командування 93 бригади Холодний Яр дякує всьому особовому складу частини за розуміння та підтримку", - йдеться у повідомленні бригади.

 

 


За матеріалами: ДніпроградЧитайте также


Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
15.10.2018, 09:06
Привітання народного депутата України Вадима Нестеренко із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці
Вітаю земляків із Днем захисника Вітчизни й Покрови Пресвятої Богородиці! 14 жовтня — знаменна дата для всіх українців. У цей день ми святкуємо День захисника Вітчизни, а для православних це ще й шановане в народі свято, що нагадує про чудесне явлення Покрови Пресвятої Богородиці в Константинополі. На мою думку, поєднання цих двох важливих подій є дуже символічним. Сьогодні захисниками Вітчизни є весь український народ. І ті, хто сьогодні на передовій у рядах Збройних Сил України та Національної гвардії, і ті, хто в якості волонтерів допомагають армії, і ті, хто на своїх робочих місцях зміцнюють обороноздатність країни, відраховуючи військовий податок на потреби української армії — кожен робить свій внесок у перемогу. А свято Покрови Пресвятої Богородиці — це свято великої радості, віри, надії на заступництво й милосердя. Для аграріїв, сільських жителів — цей день ще й символічно означає завершення основних польових робіт та збору врожаю. Сьогодні на натруджених і мозолистих долонях селян тримається свобода й незалежність України. Бажаю кожному мужності, завзятості, взаємовиручки й підтримки. Вірю, що ми пройдемо всі ці важкі часи, у країні в нас буде мир і добробут, а в кожній родині — любов, здоров’я й достаток. Зі святами, дорогі земляки! Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО
просмотров: 115
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
15.10.2018, 09:06
В Новомосковске начато строительство двух новых стадионов с искусственным покрытием
Развитие спорта в Новомосковске зависит не только от привлечения молодёжи к здоровому образу жизни, но и от строительства соответствующей инфраструктуры.
просмотров: 441
Благородный подарок  Новомосковску
15.10.2018, 08:29
Благородный подарок Новомосковску
В 1968 году для жителей нашего города, напротив автомобильного моста, на излучине реки Самара, где когда-то было основное её русло намыт песчаный пляж. Первоначально здесь были установлены две раздевалки и пара «грибочков» от солнца, которых вскоре украли, и на этом всё благоустройство пляжа закончилось.
просмотров: 210
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
15.10.2018, 08:22
На Новомосковщину прибудуть ікони з частками мощей трьох святих
З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у єпархіях УПЦ проходить Всеукраїнський хресний хід, присвячений 1030-літтю Хрещення Київської Русі з іконами та частками мощей Апостола Андрія Первозванного, Рівноапостольного князя Володимира і Рівноапостольної княгині Ольги. У Дніпропетровській єпархії УПЦ святині перебуватимуть у період з 29 жовтня по 18 листопада, повідомляється на сайті єпархії.
просмотров: 105
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить