На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

Педагогів Новомосковщини запрошують на Всеукраїнську науково-практичну конференцію


13.09.2018, 09:39


Представників науки та освіти Новомосковщини запрошують вас взяти участь у роботі ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Науково-методичні засади створення інноваційної Моделі STEM-освіти», яка відбудеться в рамках Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» 23 жовтня 2018 року м. Київ вул. І.Мазепи, 13 Палац дітей та юнацтва. 

Мета конференції: об’єднання інтелектуальних зусиль представників науки, освіти, влади, роботодавців та  ЗМІ у визначенні стратегічних напрямків розвитку STEM-освітив Україні та створенні регіональних та національної моделей  впровадження. 

Конференція стане місцем перетину різних дисциплінарних підходів. Їх поєднання в одному тематичному просторі дасть можливість глибокого аналітичного проникнення у середовище STEM та буде поштовхом до критичного аналізу проблем і перспектив втіленняу світовій та національній освітянській практиці.  

Теми для обговорення

 

· Сучасні моделіSTEM-освіти: світовий досвід та українські мрії

·Технології та методики впровадження STEM-освіти

·Підготовка вчителя до впровадженняSTEM-освіти та реалізації STEM-проектів

·Ключові компетентності сучасної STEM-освіти

·Формування наукової грамотності як одної з ключових компетентностей STEM-освіти

·Сучасні стратегії популяризації науки та інженерії

·Профорієнтація та кар’єрний супровід в рамках STEM в Україні та світі

·Співпраця школа-університет-роботодавці: крок за кроком до STEM-кар’єри

· Від STEM-освіти до STEM-кар’єри

·Національні та міжнародні проекти у галузі STEM-освіти

· Подолання гендерних стереотипів у галузях STEM.

·Дівчата це можуть! Залучення та мотивація дівчат до STEM-освіти. Що може зробити школа для залучення дівчат до STEM. Як зробити STEM більш привабливим?

·Науково-технічна творчість молоді: на шляху до STEM-професії.

 

Перелік тем для обговорення є відкритим для ваших пропозицій. 

До участі у конференції запрошуються науковці, освітяни, експерти, аспіранти, докторанти, представники влади та роботодавців, інші зацікавлені особи. 

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська. 

Формат проведення:пленарне засіданнята панельна дискусія. 

Пленарне засідання буде проведене у форматі 20х20 — це формат виступу 20 слайдів по 20 секунд кожен, тобто кожна доповідь триває рівно 6 хвилин 40 секунд! Це дозволить великій кількості спікерів за короткий термін поділитися своїми ідеями, думками та працями.

 

Умови участі 

Учасники конференції сплачують організаційний внесок, який складає –200 грн. Організаційний внесок включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми і збірника матеріалів конференції та вартість пересилання збірника.

 

Оплата здійснюється на картку Приватбанку за наступними реквізитами: 

Сутність платежу: організаційний внесок за участь у роботі конференціїSTEM23.10.2018 

Підстава платежу: приватний переказ від (ПІБ платника) 

Одержувач: Харлаш Людмила Михайлівна 

Номер картки одержувача: 5168 7427 1699 8236 

 

Реєстрація учасників 

Для участі у конференції необхідно у термін до 15 жовтня 2018 року зареєструватись за посиланням  https://goo.gl/forms/kDhW6zOgfqCkLi442

 

Публікація матеріалів конференції 

Для публікації тез доповідей необхідно у терміндо 15 жовтня 2018 рокуподати:

 

· тези доповіді;

· скановану квитанцію про cплату організаційного внеску

 

на електронну адресу оргкомітетуstemdnipro@gmail.com 

Матеріали конференції (тези) планується видати окремою збіркою до початку конференції.

 

Вимоги до оформлення тез доповідей 

Загальний обсяг від 2 до 5 сторінок. Формат тексту MS Word doc, docx шрифт «TimesNewRoman», кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5.  Усі поля – 2,5 см. 

Посилання на цитовані джерела подаються у квадратних дужках після цитати за таким зразком: [7,с.123], де 7– номер джерела за списком, 123 – сторінка. Посилання на декілька джерел одночасно подаються таким чином: [1;4;8] або [2,с.32;9,с.48;11,с.257]. Згадані в тексті науковці, дослідники називаються за абеткою, зарубіжні та вітчизняні окремо. 

Перелік літературних джерел розташовується за алфавітом або в порядку їх використання після тексту з підзаголовком Список використаних джерел і виконується відповідно до бібліографічних вимог. 

Текст доповіді супроводжується анотацією робочою мовою конференції до 50 слів.  

Редакційна колегія збірки залишає за собою право рецензування та редагування поданих текстів, а також відхилення тез доповідей, що не відповідають тематиці конференції чи встановленим вимогам щодо оформлення.

 

Відділ освіти Новомосковської РДАЧитайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 97
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 281
Новомосковські оперативники затримали зловмисників, які пограбували перехожого
19.10.2018, 10:27
Новомосковські оперативники затримали зловмисників, які пограбували перехожого
Двоє раніше судимих зловмисників були затримані правоохоронцями за лічені години. Наразі вирішується питання щодо обрання останнім міри запобіжного заходу.
просмотров: 165
В Новомосковске жители собрали многомиллионный долг за отопление
18.10.2018, 14:41
В Новомосковске жители собрали многомиллионный долг за отопление
На сегодняшний момент в Новомосковске очень остро стоит вопрос об отключении жилых домов от сетей централизованного отопления в грядущем отопительном сезоне. Отопительный сезон 2017-2018 для новомосковцев закончился тем, что НАК «Нафтогаз» не продлил с городом контракт на поставку газа из-за огромного долга горожан. По состоянию на 17 октября, задолженность по централизованному отоплению постепенно снижается, сейчас сумма долга составляет - 13 998 000,00 гривен, но этого не достаточно, для того чтобы для котелен Новомосковска выделили лимит. В рыночных отношениях, НАК “Нафтогаз” не прощает долг и наоборот, требует предоплату за газ, которая не возможно из-за долга жителей многоэтажек. Заядлые неплательщики могут надеяться, на то, что “бабье лето” продлиться как можно дольше. Ведь и в правду сейчас на улице, жители многоэтажек ловят последние теплые лучи солнца. Могут проводить больше времени на улице, а не сидеть в холодных квартирах. Но нужно понимать, что на календаре конец октября, и как не крути скоро первые заморозки настигнут и Новомосковск. Жители Новомосковска должны понимать, что получение данного вида услуг и фактическая неоплата, влечет за собой определённые последствия. Порядок ответственности должников чётко прописан в законодательстве. При этом обязанность по оплате жилищно-коммунальных услуг в сроки, установленные договором или законом, является залогом их предоставления, поскольку Закон Украины «О жилищно-коммунальных услугах» предусматривает обязательную их оплату потребителем таких услуг. Если новомосковцы, проживающие в многоэтажках вовремя не заплатят за уже потребленную услугу отопления их квартир и долг перед НАК «Нафтогаз Украины» не будет погашен, тогда ни о каком централизованном отоплении и речи идти не может. Новомосковцы, давайте не будем такими бессердечными ни к себе, ни к другим людям. Вы должны понимать, что сами по себе долги не исчезнут. У каждого есть свои обязательства, которые если не выполнить, нагрянут неминуемые последствия. В данном случае - это холодные квартиры, садики, школы, больницы. Поэтому, уважаемые горожане, в ваших руках судьба всего города. Не будете платить Вы – перестанут платить все. От каждой заплаченной гривны зависит судьба Новомосковска следующей холодной зимой.
просмотров: 299
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить