На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковськ відсвяткував День фізичної культури та спорту


08.09.2018, 13:55


 9 вересня вся Україна відзначала щорічний День фізичної культури і спорту. Новомосковськ також не залишився осторонь і приєднався до традиційного святкування цього дня. Сьогодні, 8 вересня, за підтримки народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренко традиційні культурно-спортивні заходи проходили на міському стадіоні «Металург».
 

  

 

Вже стало доброю традицією на початку вересня відзначати свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України «Про День фізичної культури і спорту» від 29 червня 1994 року. І сьогодні на стадіоні були присутні люди, для яких спорт став невід’ємною частиною життя. Багато хто з них вже досяг великих результатів, а для багатьох успіх і слава ще попереду.

 

 Розпочалося культурно-спортивне свято з урочистої ходи спортсменів, тренерів, активістів, представників спортивних клубів, громадських організацій, підприємств та навчальних закладів нашого міста.

 

  

 

Попереду колони крокували видатні спортсмени нашого міста:

 

- МСМК з легкої атлетики, учасник олімпійських ігор у Лондоні - Бабарика Іван;

- МС з легкої атлетики, учасниця олімпійських ігор у Пекіні – Симонова Оксана;

 

Загалом в урочистій ході взяли участь 11 команд: КПНЗ «НКДЮСШ», ДЮСШ м. Новомосковська, ПАТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ», Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім. Литвиненка, Новомосковський металургійний коледж національної гірничої академії України, СПК «Русичі» з кіокушинкан карате, Шаховий клуб «Дебют», СК «Альбатрос» з акробатичного рок-н-ролу, СК змішаних єдиноборств ММА «Сікаріо», СК «Самурай» з кіокушинкан карате, СК «Байпас» з пауерліфтингу.

 

Загалом в спортивному середовищі нашого міста працює більше 80 осіб. У місті функціонує близько 32 видів спорту, працюють 7 клубів і зареєстровано 10 федерацій з видів спорту. Також в Новомосковську працюють дві дитячо-юнацькі спортивні школи в яких працюють 9 відділень з різних видів спорту, 24 людини тренерського складу і 725 дітей підвищують свою спортивну майстерність.

 

  

 

Теплі слова привітання всім спортсменам висловив народний депутат України Нестеренко Вадим Григорович. Він зазначив, що місто Новомосковськ, згідно зі статистикою, займає провідне місце в спортивних результатах всієї нашої країни.

 

 

Також до слів привітання приєднався виконуючий обов'язки міського голови, секретар Новомосковської міської ради Горошко Сергій Григорович.

 

 

 

Провідні спортсмени Новомосковщини - гордість не тільки нашого краю, а й усієї України, а їх високі досягнення - це слава і імідж нашого регіону. За роки незалежності нашої країни в сфері фізичної культури і спорту було безліч спортивних досягнень, серед яких і досягнення новомосковських спортсменів. Новомосковськ пишається такими людьми і з нагоди такого свята всі спортсмени та тренери нашого краю були нагороджені почесними грамотами та подарунками від Благодійного фонду Вадима Нестеренко «Твій Рідний Край».

 

  

 

Не забули в цей день і про наших дорогих ветеранів спорту, адже неможливо уявити фізичну культуру і спорт без них. Ветерани - це ті люди, які надихають молодь і своїм власним прикладом виховали не одне покоління спортсменів. Народний депутат Вадим Нестеренко, в цей день привітав ветеранів спорту, вручив їм цінні подарунки і довго розмовляв про їхні проблеми, і про те, як вони бачать розвиток спорту в Новомосковську.

 

  

 

Після офіційної частини з промовами та врученням подарунків, для всіх присутніх на святі була представлена чудова концертна програма з показовими виступами спортивних клубів та організацій міста. Розпочалося дійство з масового флешмобу у виконанні учнів навчальних закладів Новомосковська.

 

  

 

Також для всіх присутніх на святі виступали: зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Грація», зразковий дитячий вокальний колектив «Фантазія», Новомосковський кооперативний коледж економіки і права ім. Литвиненка, фітнес студія «JUST INSANITY», команда фітнес клубу «Енерджі Фіт», СК «Олімп», СПК «Русичі».

 

  

 

Місто Новомосковськ відоме далеко за межами нашої країни, завдяки тим спортсменам, які примножують славу міста, демонструють високу спортивну майстерність, сильний характер і волю до перемоги. Тож, Шановні спортсмени, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Великих успіхів Вам! Нових чемпіонських висот! Олімпійського здоров’я!

 

Аліна Яценко

Читайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 194
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
19.10.2018, 12:47
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
Згідно проекту рішення «Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік», майбутні абітурієнти матимуть змогу на платній основі пройти підготовчі курси до ЗНО. Саме так керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 23 липня 2010 року № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою надання якісної освіти та отримання додаткових доходів до місцевого бюджету, враховуючи розрахунок валових витрат, пов’язаних з наданням освітніх послуг Новомосковським міським ліцеєм «Самара» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: - Встановити вартість платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО у вихідні дні з 01 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року в розмірі 480,00 (чотириста вісімдесят) гривень на місяць. - Зобов’язати в.о. директора Новомосковського міського ліцею «Самара» Мітченко О.С.: - розміщувати кошти, отримані за платні освітні послуги, у групах з підготовки до ЗНО, на реєстраційному рахунку в управлінні державної казначейської служби України в Дніпропетровській області, м. Новомосковськ; - вести облік та складання звітності про надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства України.
просмотров: 215
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 390
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування  100 – річчя Василя Сухомлинського
19.10.2018, 11:33
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування 100 – річчя Василя Сухомлинського
В Новомосковській районній бібліотеці для юних користувачів організували акцію «15 хвилин з В. Сухомлинським». 28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З під його пера вийшло понад 600 статей, 1500 оповідань та казок для дітей. Безліч творів українця було перекладено на 53 іноземні мови, його праці видавалися в Англії, Китаї, Японії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі та багатьох інших країнах. На святкуванні, з учнями та їх батьками бібліотекарі прочитали та обговорили декілька оповідань, такі як «Камінь», «Бо я людина», «Невиховані й виховані», «Добре слово», «Материнське щастя» та інші. «Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом». Ці слова Великого педагога-новатора звучать особливо актуально сьогодні, коли відбувається становлення Нової української школи.
просмотров: 173
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить