На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

Продовження теми: Новомосковщина буде з водою!


05.09.2018, 15:49


Голова обласної державної адміністрації Валентин Резніченко у відповідь на депутатський запит народного депутата Вадима Нестеренка повідомив, що питання капітального ремонту магістральної труби Новомосковського райводоканалу буде внесене до програми інвестиційного розвитку області на 2019 рік.

 

  

 

Проблеми з водопостачанням низки населених пунктів Новомосковського району формувалися дуже давно, відтоді водогін, який раніше належав Губинихівському цукровому заводу, виявився безхазяйним і був вольовим рішенням переданий на баланс поспішно створеного райводоканалу. Про це наша газета докладно розповідала в матеріалі «ТРК» № 175 від 9 серпня.

 

Щоби зрушити розв’язання проблеми з мертвої точки, необхідно знайти можливість для проведення капітального ремонту (читай — заміни) труб ділянок водогону Губиниха-Гвардійське та Видвиженець-Перещепине. Для цього потрібно підготувати дорогу проектно-кошторисну документацію, провести її державну експертизу, потім шукати фінансування, оскільки ні в сільрад, ні в району таких величезних коштів немає й бути не може.

 

У вирішенні цих складних питань не допоможуть ні мітинги, ні всілякі акції, ні інші струси повітря. Допоможе тільки спокійна й системна робота з органами влади різних рівнів, адже в умовах кризової економіки кожна копійка бюджетних грошей розподіляється дуже виважено. Потрібно лобіювати інтереси Новомосковського району на різних поверхах влади.

 

Народний депутат від 38 округу Вадим Григорович Нестеренко взяв цю роботу на себе. Він провів чимало зустрічей і переговорів, вивчив технічну та фінансову частини питання, звернувся з офіційними депутатськими запитами до багатьох органів влади.

 

Сьогодні отримано першу й найважливішу відповідь на депутатський запит Вадима Нестеренка з Дніпропетровської облдержадміністрації. Глава ДніпроОГА Валентин Резніченко погодився з доводами народного депутата й доручив департаменту ЖКГ ОДА Коломойцю взяти під контроль підготовку проектно-кошторисної документації з реконструкції Новомосковського рай водоканалу, а далі — готувати документи на внесення робіт із реконструкції в бюджет розвитку області на 2019 рік.

 

Отже, ми ще раз переконалися в тому, що системна робота нашого народного депутата Вадима Нестеренка з залучення коштів бюджетів різного рівня для розвитку інфраструктури населених пунктів 38-го округу дає свої позитивні результати.

 

За матеріалами газети «Твій Рідний Край»

Читайте также


Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи  по розгляду кримінальних впроваджень
11.12.2018, 09:58
Новомосковськими суддями була проведена нарада щодо оптимізації роботи по розгляду кримінальних впроваджень
7 грудня 2018 року за ініціативою виконуючого обов'язки голови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Артема Олійника за участю судді-спікера Вікторії Березюк було проведено спільну нараду з керівництвом Новомосковської місцевої прокуратури, Новомосковського відділу поліції та служби пробації.
просмотров: 106
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
11.12.2018, 09:32
У Новомосковському районі для школярів провели урок доброти та милосердя «Повір у себе»
Нещодавно в Новомосковській районній бібліотеці для дітей пройшов урок доброти та милосердя з учнями 5 кл. Перещепинського опорного освітнього закладу.
просмотров: 58
Новомосковцев травят гнилой курятиной
11.12.2018, 08:51
Новомосковцев травят гнилой курятиной
Жительница Новомосковска, Светлана, приобрела в одном из городских магазинов куриные грудки, однако радоваться покупке ей долго не пришлось, поскольку уже дома, развернув пакет с курицей, она увидела, что ей продали товар с признаками гнили.
просмотров: 337
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
11.12.2018, 08:09
В Новомосковске вандалы разгромили школьную электрощитовую
На днях в Новомосковской школе №15 вандалы разгромили школьную электрощитовую. Скорее всего, это дело рук несовершеннолетних хулиганов, поскольку ни счётчики, ни другое оборудование не тронуто.
просмотров: 229
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить полотно нетканое