На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
13 998 000 грн
общий долг за тепло по городу

Продовження теми: Новомосковщина буде з водою!


05.09.2018, 15:49


Голова обласної державної адміністрації Валентин Резніченко у відповідь на депутатський запит народного депутата Вадима Нестеренка повідомив, що питання капітального ремонту магістральної труби Новомосковського райводоканалу буде внесене до програми інвестиційного розвитку області на 2019 рік.

 

  

 

Проблеми з водопостачанням низки населених пунктів Новомосковського району формувалися дуже давно, відтоді водогін, який раніше належав Губинихівському цукровому заводу, виявився безхазяйним і був вольовим рішенням переданий на баланс поспішно створеного райводоканалу. Про це наша газета докладно розповідала в матеріалі «ТРК» № 175 від 9 серпня.

 

Щоби зрушити розв’язання проблеми з мертвої точки, необхідно знайти можливість для проведення капітального ремонту (читай — заміни) труб ділянок водогону Губиниха-Гвардійське та Видвиженець-Перещепине. Для цього потрібно підготувати дорогу проектно-кошторисну документацію, провести її державну експертизу, потім шукати фінансування, оскільки ні в сільрад, ні в району таких величезних коштів немає й бути не може.

 

У вирішенні цих складних питань не допоможуть ні мітинги, ні всілякі акції, ні інші струси повітря. Допоможе тільки спокійна й системна робота з органами влади різних рівнів, адже в умовах кризової економіки кожна копійка бюджетних грошей розподіляється дуже виважено. Потрібно лобіювати інтереси Новомосковського району на різних поверхах влади.

 

Народний депутат від 38 округу Вадим Григорович Нестеренко взяв цю роботу на себе. Він провів чимало зустрічей і переговорів, вивчив технічну та фінансову частини питання, звернувся з офіційними депутатськими запитами до багатьох органів влади.

 

Сьогодні отримано першу й найважливішу відповідь на депутатський запит Вадима Нестеренка з Дніпропетровської облдержадміністрації. Глава ДніпроОГА Валентин Резніченко погодився з доводами народного депутата й доручив департаменту ЖКГ ОДА Коломойцю взяти під контроль підготовку проектно-кошторисної документації з реконструкції Новомосковського рай водоканалу, а далі — готувати документи на внесення робіт із реконструкції в бюджет розвитку області на 2019 рік.

 

Отже, ми ще раз переконалися в тому, що системна робота нашого народного депутата Вадима Нестеренка з залучення коштів бюджетів різного рівня для розвитку інфраструктури населених пунктів 38-го округу дає свої позитивні результати.

 

За матеріалами газети «Твій Рідний Край»

Читайте также


Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
19.10.2018, 13:14
Новомосковці завоювали срібло на обласних змаганнях з картингу
Днями на картодромі «Дніпро Карт» в Кам'янському відбувся чемпіонат області з картингу серед спортсменів з ураженням слуху. У змаганнях взяли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Кам'янського. Відкриваючи турнір, керівник міського комунального закладу «Інваспорт» Юрій Коновалов побажав учасникам гарного настрою, оптимізму і впевненості в перемозі, а всім глядачам - отримати масу позитивних емоцій і нових вражень. Кращий результат в змаганнях показала команда з міста Кривий Ріг у складі Олексія Карасьова і Віталія Москаленка. Друге місце - у команди з Новомосковська (Роман Левченко, Юрій Денисенко), третьою стала команда з Кам'янського в складі Ігоря Бульченко і Олексія Олиференко. Вітаємо наших земляків з перемогою та бажаємо подальших успіхів у такому незвичайному виді спорту. За матеріалами видання «СЕГОДНЯ»
просмотров: 192
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
19.10.2018, 12:47
У Новомосковську підготовчі курси до ЗНО будуть платними
Згідно проекту рішення «Про встановлення вартості платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік», майбутні абітурієнти матимуть змогу на платній основі пройти підготовчі курси до ЗНО. Саме так керуючись пп. 2 п. а ч. 1 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 23 липня 2010 року № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», з метою надання якісної освіти та отримання додаткових доходів до місцевого бюджету, враховуючи розрахунок валових витрат, пов’язаних з наданням освітніх послуг Новомосковським міським ліцеєм «Самара» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: - Встановити вартість платних освітніх послуг Новомосковського міського ліцею «Самара» у групах з підготовки до ЗНО у вихідні дні з 01 жовтня 2018 року по 30 квітня 2019 року в розмірі 480,00 (чотириста вісімдесят) гривень на місяць. - Зобов’язати в.о. директора Новомосковського міського ліцею «Самара» Мітченко О.С.: - розміщувати кошти, отримані за платні освітні послуги, у групах з підготовки до ЗНО, на реєстраційному рахунку в управлінні державної казначейської служби України в Дніпропетровській області, м. Новомосковськ; - вести облік та складання звітності про надання платних освітніх послуг відповідно до чинного законодавства України.
просмотров: 213
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
19.10.2018, 11:37
В Новомосковске состоялось шествие против рабства
Сегодня, 18 октября, состоялось шествие работников социальной защиты в честь борьбы с современным рабством. Для торговли людьми не существует государственных границ или возрастных ограничений. Более 230 тысяч украинцев пострадали от торговли людьми, независимо от уровня образования и социального статуса. В 2017-м году статистика показала, что более 60% пострадавших – мужчины. 90% пострадавших попали под трудовую эксплуатацию. Кроме этого, к современному рабству относятся сексуальная эксплуатация, вовлечение в преступную деятельность, торговля органами и принудительное попрошайничество. В шествии приняли участие более ста работников социальной защиты. Соцработники соблюли дресс-код, согласно которому участники акции были одеты в тёмную одежду, а также должны были пройти по улице под чёрными зонтами. При этом участники раздавали прохожим листовки с призывом к борьбе с современным рабством во всех его формах. Шествие закончилось возле школы №15. Андрей Александрович
просмотров: 388
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування  100 – річчя Василя Сухомлинського
19.10.2018, 11:33
У Новомосковській районній бібліотеці відбулось святкування 100 – річчя Василя Сухомлинського
В Новомосковській районній бібліотеці для юних користувачів організували акцію «15 хвилин з В. Сухомлинським». 28 вересня 2018 року виповнилось 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З під його пера вийшло понад 600 статей, 1500 оповідань та казок для дітей. Безліч творів українця було перекладено на 53 іноземні мови, його праці видавалися в Англії, Китаї, Японії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі та багатьох інших країнах. На святкуванні, з учнями та їх батьками бібліотекарі прочитали та обговорили декілька оповідань, такі як «Камінь», «Бо я людина», «Невиховані й виховані», «Добре слово», «Материнське щастя» та інші. «Завдання педагога полягає в тому, щоб підвести дітей до дверей життя, дати ключ і навчити учня користуватися цим інструментом». Ці слова Великого педагога-новатора звучать особливо актуально сьогодні, коли відбувається становлення Нової української школи.
просмотров: 171
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить